Kasia Cichopek pochwaliła się swoim bratem. Cóż za przystojniak, niewielu wiedziało, czym się zajmuje

Kasia Cichopek pochwaliła się swoim bratem. Cóż za przystojniak, niewielu wiedziało, czym się zajmuje

Kasia Cichopek postanowiła zadziwić swoich fanów. Gwiazda serialu "M jak Miłość" pochwaliła się swoim niezwykle przystojnym bratem, który z taką urodą mógłby zrobić karierę w polskim show-biznesie. Mężczyzna zajmuje się jednak czymś innym, o czym nie wiedzieli nawet najbardziej zagorzali fani gwiazdy.

Kasia Cichopek ma niezwykłą tajemnicę rodzinną. Gwiazda, która od lat czaruje widzów swoim talentem w TVP ma brata, który jest niezwykle utalentowany. Trzeba przyznać, że mężczyzna mógłby z taką urodą zrobić niemałą karierę w polskim show-biznesie. Wybrał jednak zupełnie inną drogę zawodową.

Kasia Cichopek chwali się bratem. Kim jest Jacek Cichopek?

Fani, którzy myślą, że nie znają Jacka Cichopka, są w dużym błędzie. To właśnie brat Kasi odpowiada za dużą część zdjęć na jej instagramie, ponieważ zajmuje się hobbystycznie fotografią. Kiedy patrzymy na piękne ujęcia aktorki, istnieje duża szansa, że Kasia Cichopek zleciła ich wykonanie swojemu bratu.

- Jacek - fotograf od zawsze. Komercyjnie od 2008 roku. Jeszcze jako dzieciak zaczynałem od Zenita, jednego obiektywu i ciemni w łazience. Pasjonuję się podróżami, tymi bliskimi i dalekimi - zawsze z aparatem. Od 4 lat nurek - więc może sesja pod wodą...? Moim celem jest dostarczanie stylowego i ponadczasowego reportażu. Chętnie też podejmuję inne wyzwania, jak np. sesje narzeczeńskie, chrzty, zlecenia komercyjne - można przeczytać na stronie internetowej Jacka Cichopka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czemu Jacek Cichopek nie jest aktywny w show-biznesie?

Powodów, czemu przystojny fotograf nie poszedł ścieżką zawodową swojej siostry, jest wiele. Mężczyzna ma swoją pasję w postaci fotografowania, ale także pracuje jako informatyk, co ma mu przynosić niemałe dochody. Sam jest też szczęśliwym ojcem i mężem, a część ze swoich fotografii publikuje na własnym Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Jak widać, mimo że Jacek Cichopek nie jest tak rozpoznawalny, jak swoja siostra, to może się cieszyć równie udanym i dobrym życiem, w którym realizuje pasję i zawsze może liczyć na najbliższych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS zapowiedział olbrzymie zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługo
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmiercigóły
  3. Tomek poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Okazało się, że natrafił na "palce diabła", a o jego znalezisku zrobiło się głośno w całym kraju
  4. Katarzyna Dowbor pokazała najnowsze zdjęcie swojej córki. Jej uroda powala
  5. Gwiazda hitowego show TVN błaga o pilną pomoc. Rodzinny koszmar, potrzebna jest pomoc i modlitwa

Źródło: Interia

Następny artykuł