Wszyscy patrzyli tylko na jej wielkie majtki. Kasia Cichopek zaliczyła mega wpadkę (FOTO)

Wszyscy patrzyli tylko na jej wielkie majtki. Kasia Cichopek zaliczyła mega wpadkę (FOTO) Źródło: youtube.com/jastrząbpost

Kasia Cichopek zaliczyła wielką wpadkę. Aktorka znana z "M jak Miłość" zaliczyła budzącą wielkie emocje sesję zdjęciową, której autorem jest syn jej syn. Zdjęcia co prawda prezentują aktorkę w niezwykłej formie, ale ujawniają także jej mały sekret w postaci noszonej bielizny.

Kasia Cichopek jest osobą, która nie wstydzi się swojego ciała. Aktorka znana z występowania w "M jak Miłość" postanowiła pokazać się w niezwykłej sesji zdjęciowej, którą została wykonana na Mazurach przez męża. Artystka pokazała się w niezwykłej i przewiewnej stylizacji, która w założeniu miałaby przyciągnąć wzrok. Odsłoniła jednak miejsca, których nie chciałaby pokazywać. Zdjęcie majtek prześwitujących spod stylizacji rozeszły się po całym internecie.

Kasia Cichopek odsłania majtki. Szokująca publikacja aktorki

Mimo że Cichopek ma 37 lat, to nadal przez wielu postrzegana jest jako ikona piękna. Sama aktorka zdaje sobie z tego sprawę, to też często na jej Instagramie znaleźć możemy treści, które pokazują jak najlepszą stronę aktorki znanej z telenoweli TVP. Artystka nie wstydziła się pokazywać w samej bieliźnie, czy też w obcisłym stroju gimnastycznym, a przed kilku laty zaliczyła nawet sesję dla Playboya.

Teraz także chciała pokazać swoje ciało w zupełnie nowej, niesamowitej formie, okalając je tylko i wyłączenie bardzo zwiewną czerwoną suknią. Nie da się ukryć, że taka stylizacja mogła przyciągnąć wzrok internautów. Tak by się najprawdopodobniej stało, gdyby nie fakt, że artystka odsłoniła swoje matki, które kompletnie zepsuły niesamowite wrażenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn nie postarał się przy zdjęciach. Upokorzył mamę

Cichopek, która chciała wyjść intymnie i cieszyć się zainteresowaniem fanów wzbudziła czysty śmiech, gdyż wszyscy patrzyli wyłącznie na jej majtki, które wybijały się wśród czerwonej stylizacji. Syn gwiazdy, który odpowiadał za zdjęcia, najpewniej nie zauważył, że przy kadrowaniu zdjęcia popełnił błąd, przez co jego mama została ukazana w wyjątkowo nieprzychylnym świetle.

Sama aktorka nie odniosła się jednak do tych zdjęć i często szyderczych reakcji fanów, zdając sobie sprawę z tego, że jej syn chciał wykonać jak najlepszą pracę, a sama posiada tyle dobrych zdjęć, że sesja z Mazur nie musiała być aż tak udana.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krystyna Pawłowicz w młodości! To niewiarygodne, co robiła ze swoim życiem i jak zarabiała pieniądze 
  2. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  3. Tak szaleją córki Kaczyńskiej, do sieci trafiły zdjęcia. Oniemiejecie, gdy zobaczycie foto z 4:30 nad ranem
  4. Osłupiejecie. Zdjęcia Małgorzaty Sochy spod prysznica wylądowały w sieci, nie miała na sobie kompletnie NIC
  5. Druzgocące nagranie z Agnieszką Włodarczyk w sieci. Aktorka niesamowicie cierpi
  6. Przełomowe wieści ws. ojca dzieci Anny Przybylskiej. To wszystko działo się na oczach jej syna

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News