Wcześniej nikt o tym nie wiedział. Mężczyzna w przebraniu chciał się dostać do dziecka Kasi Cichopek

Wcześniej nikt o tym nie wiedział. Mężczyzna w przebraniu chciał się dostać do dziecka Kasi Cichopek Źródło: .

Kasia Cichopek wyjawiła długo skrywany sekret. Po pierwszym porodzie przeżyła niewiarygodną sytuację, którą pamięta do dzisiaj. Nikt nie wiedział, że obcy mężczyzna chciał się dostać do jej dziecka.

Kasia Cichopek postanowiła wyjawić światu długo skrywaną tajemnicę. Nikt nie miał się nigdy o tym dowiedzieć, ale ze względu na ostatnie wydarzenia postanowiła poinformować społeczeństwo o tym, jaka tragedia dotknęła ją i jej dziecko.

Kasia Cichopek ofiarą na sali porodowej

Ostatnio w sieci pojawiła się lawina hejtu skierowana w stronę gwiazdy znanej między innymi z kultowego serialu "M jak miłość". Pod każdym publikowanym przez aktorkę zdjęciem pojawia się bardzo dużo negatywnych komentarzy. Kasia Cichopek ma nawet wrażenie, że są to specjalnie zatrudniani ludzie, których zadaniem jest propagowanie nienawiści w sieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kasia Cichopek była oburzona

Między innymi dlatego celebrytka stara się chronić prywatność swoich dzieci i niechętnie pokazuje je w mediach społecznościowych. Matka chce uchronić pociechy przed hejtem, ale też przed zbytnim zainteresowaniem paparazzi. Do dziś pamięta okropną sytuację, do jakiej doszło wiele lat temu, dlatego za wszelką cenę chce odseparować maluchy od dziennikarzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Marta Kaczyńska nie mieszka z mężem. Media podają informacje dot. jej małżeństwa

Podczas swojej pierwszej ciąży Kasia Cichopek wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Paparazzi śledzili ją wszędzie, a nowe zdjęcia przedstawiające gwiazdę ukazywały się co kilka minut. Nawet po porodzie nie mogła odetchnąć ze spokojem, bowiem jeszcze na salę porodową wtargnął mężczyzna przebrany za lekarza. W ten sposób chciał jako pierwszy zrobić zdjęcia maluszkowi. Dzięki reakcji męża i rodziców Kasi paparazzi został bardzo szybko zdemaskowany, jeszcze zanim udało mu się sfotografować dopiero co narodzone dziecko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 200 tys. ludzi za chwilę zostanie NA BRUKU. Wszystko przez komputery
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Media: poważne kłopoty w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda wystosowała oficjalny komunikat

źródło: pomponik 

Następny artykuł