Wpadka Kasi Cichopek, miało być romantycznie, ale jeden szczegół wszystko zniszczył. "Jakby wróciła z pola"

Wpadka Kasi Cichopek, miało być romantycznie, ale jeden szczegół wszystko zniszczył. "Jakby wróciła z pola" Źródło: instagram/katarzynacichopek/

Kasia Cichopek wrzuca do cieci coraz więcej zdjęć z ukochanym mężem. Fani aktorki są pod wielkim wrażeniem za każdym razem, gdy mogą podziwiać swoją uwielbianą parę. Ostatnia fotka celebrytki byłaby nawet wzruszająca, gdyby nie potworna wpadka, którą zaliczyła.

Kasia Cichopek po raz kolejny zapozowała do zdjęcia z ukochanym. Gwiazda uchwyciła najpiękniejszy moment dnia i w objęciach męża, zaprezentowała się przed obiektywem. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie jeden niewielki, aczkolwiek naprawdę istotny szczegół. Wystarczy spojrzeć w dół, a wszystko stanie się jasne.  

Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę. Miało być romantycznie, jednak jeden szczegół wszystko zniszczył 

Gwiazda "M jak miłość" zasypuje swoich obserwatorów zdjęciami z wakacji, które wraz z rodziną spędza nad polskim morzem. Kasia pokazała już fotografie solo z dziećmi z całą rodziną oraz te, do których zapozowała tylko z ukochanym Marcinem Hakielem. W minioną środę na jej Instagramie pojawiła się kolejna fotka, która była niezwykle bliska prawdziwego romantyzmu. 

Cichopek w pięknej, białej sukience, stanęła z mężem na tle zachodu słońca i do tego wszystkiego na brzegu Bałtyku. Fale pokryły ich stopy, choć tylko Hakiel zdecydował się na brak obuwia. Wielu zapewne spodziewa się teraz smukłych sandałek bądź japonek, które Kasia mogłaby zestawić ze swoją zniewalającą kreacją. Nic bardziej mylnego.

Jedną z pierwszych rzeczy, która od razu rzuca się w oczy są... kalosze. Tak! aktorka postanowiła założyć długie, czarne kalosze, do których dodatkowo dobrała jeszcze dłuższe, białe podkolanówki. Trzeba przyznać, że to dość niecodzienny look, w którym jeszcze nie mieliśmy okazji jej zobaczyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Liczne komentarze internautów 

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że fani aktorki nie mogli odmówić sobie komentarza, widząc coś takiego. Zestawienie eleganckiej kreacji i kaloszy najwyraźniej nie przypadło im do gustu, czego nie zamierzali ukrywać. Niektórzy zaczęli nawet podejrzewać, że aktorka zwyczajnie chciała zareklamować obuwie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje bohater uwielbianego serialu TVP "Zniewolona". Straszna śmierć

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

- Czy ubrałaś te gumiaki bo Ci płacą za ich reklamę?Nie pasują ani trochę do scenerii i do męża który jest boso... - czytamy.

- Straszne te gumofilce w takim miejscu - stwierdza internautka. 

- Te kalosze to masakra - dodaje kolejna. 

- Kalosze są faktycznie przesadzone. Tym bardziej, że mąż bosy - zauważa jeszcze inna. 

instagram/katarzynacichopek/

 

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Wstrząsające oświadczenie przyjaciółki Leppera. Zamierza ujawnić całą prawdę o jego śmierci
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"   

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu