Są małżeństwem od tylu lat. Mąż Kasi Cichopek jest zazdrosny o żonę

Są małżeństwem od tylu lat. Mąż Kasi Cichopek jest zazdrosny o żonę Źródło: youtube.com/Plejada

Kasia Cichopek od lat jest uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Artystka znana z "M jak Miłość" musi się jednak mierzyć z poważnym problemem. Chodzi o zazdrość jej męża, Marcina Hakiela, który nadal jest bardzo zazdrosny o ukochaną, mimo że parą są od wielu lat.

Kasia Cichopek swoją sławę w polskim show-biznesie zbudowała nie tylko dzięki graniu postaci Kingi Zduńskiej, w którą wciela się od lat, ale także dzięki niesamowitej urodzie, której z wiekiem wcale jej nie ubywa. Gwiazda może liczyć na duże grono własnych adoratorów, a także komplementy ze strony innych przedstawicieli polskiego show-biznesu. Jak się okazuje, szczególnym miłośnikiem urody i osoby Cichopek jest jej mąż, który mimo długiego stażu małżeńskiego mówi o swojej zazdrości względem ukochanej.

Kasia Cichopek ma męża zazdrośnika. Hakiel otwarcie o tym, co go drażni

Oprócz komplementów ze strony fanów, Hakiel jest bardzo zazdrosny o rolę swojej ukochanej w "M jak Miłość". Tancerz przyznaje, że nie jest w stanie oglądać serialu, w którym jego żona często prawi komplementy swojemu serialowemu mężowi granemu przez Marcina Mroczka. Mimo że mężczyzna zdaje sobie sprawę, że wszystko jest wyreżyserowane, to gra aktorska Cichopek jest dla niego tak realistyczna, że źle się czuje, patrząc na telewizor.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka

2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

- Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Dla mnie to praca i mam do tego zdrowe podejście, ale nie chcę wywoływać konfliktów domowych. Cieszę się, że to serial obyczajowy, a nie jakiś… ekstremalny – przyznał Hakiel w rozmowie z magazynem "Viva!".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hakiel nie wstydzi się zazdrości

Sam zainteresowany, czyli Marcin Hakiel przyznaje, że jest zazdrosny, ale nie uważa tego za coś złego, czy mogącego toksycznie wpływać na jego relację. Jak sam przyznaje, jego uczucia wynikają z miłości, jaką darzy ukochaną żonę.

- Tak po ludzku, to chyba każdy facet jest zazdrosny o kobietę. Podziwiam związki, gdzie aktorki grają sceny bardzo łóżkowe. - powiedział tancerz

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  4. Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach psiej matki. W ten sposób chciała dać jej "ważną" nauczkę
  5. Matka miała 3 promile alkoholu we krwi. W wózku płakała 2-letnia córeczka

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł