Zdjęcie Kasi Cichopek z ptakiem między nogami w sieci. Fani nie spodziewali się tego po aktorce

Zdjęcie Kasi Cichopek z ptakiem między nogami w sieci. Fani nie spodziewali się tego po aktorce Źródło: Instagram/Kasia Cichopek

Kasia Cichopek zwróciła na siebie uwagę internautów, którzy nie mogli przejść obojętnie obok tego, co im zaprezentowała. Nikt nie spodziewałby się, że aktorka odważy się na pokazanie czegoś takiego publicznie.

Kasia Cichopek nie jest zbyt kontrowersyjną gwiazdą. Jest piękna i utalentowana, ale raczej stroni od odważnego zwracania na siebie uwagi, przynajmniej w przeciwieństwie do swoich koleżanek z branży. Najwyraźniej jednak postanowiła wyrzucić stare zasady do kosza i zastąpić je nowym podejściem do kreowania swojego wizerunku w sieci.

Internauci zastanawiają się, czy jest to trwała zmiana, bo trzeba przyznać, że jest naprawdę zaskakująca. Ostatnio aktorka zaprezentowała im ptaka, którego trzymała między swoimi nogami. Użytkownicy w tej sytuacji nie mogli powstrzymać uśmiechu, choć byli wyraźnie zaskoczeni. 

Kasia Cichopek odważnie zapozowała trzymając ptaka pomiędzy nogami

Fani byli bardzo rozbawieni, gdy zobaczyli zdjęcie na Instagramie Katarzyny Cichopek po raz pierwszy. Aktorka znana z serialu "M jak miłość" aktualnie spędza swój urlop w Grecji - o czym informuje "Super Express". Cichopek tym razem zdecydowała się nieco "zaszaleć".

W tym celu zaserwowała swoim fanom prawdziwe widowisko. Na swoich mediach społecznościowych opublikowała fotografię, na której widzimy, jak wygodnie siedzi na pompowanym łabędziu. Najwyraźniej miała wiele frajdy z pływania na gumowym ptaku, którego, jak sama określiła, trzymała między nogami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Z ptakiem między nogami. Miłego popołudnia - życzy innym na Instagramie Cichopek.

Internauci docenili humor i dystans do siebie, jaki zaprezentowała im gwiazda. W ostatnich czasach celebryci zbyt poważnie podchodzą do życia. Na każdym kroku dbają o swój wizerunek, przez co większość z nich ani myśli sobie pozwolić na podobny żart, na jaki odważyła się Cichopek. Jak twierdzą internauci, dobrze, że chociaż aktorka nie ma problemu, aby trochę ponabijać się z konwenansów, choć z pewnością nie spodziewali się po niej takiej śmiałości.

Fot. Instagram / Kasia Cichopek

ZOBACZ TAKŻE

  1. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  2. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły? 
  3. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
  4. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  5. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  6. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News