Dramat Kasi Cichopek. Gwiazda straciła ukochany dom

Dramat Kasi Cichopek. Gwiazda straciła ukochany dom Źródło: Instagram/@katarzynacichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel stanęli przed poważny kryzysem w ich małżeństwie. Zrobiło się naprawdę poważnie. Aktorka straciła ukochany dom, przytłoczył ją kredyt zaciągnięty we frankach.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są małżeństwem już jedenaście lat. Pobrali się w 2008 roku. Ich związek był na ustach całej Polski, ponieważ poznali się w świetle reflektorów - na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Połączyło ich płomienne uczucie, które przerodziło się w trwały związek. Na każdego jednak nadchodzi czas próby. Również ta para doczekała się ciężkich chwil w życiu małżeńskim.

Kasia Cichopek sprzedaje willę na warszawskim Wilanowie

Willa, którą zbudował Marcin Hakiel, stała się dla małżeństwa źródłem poważnych problemów finansowych. Gdy szum wokół pary nieco przycichł, Kasia Cichopek przestała dostawać nowe propozycje zawodowe, a szkoła tańca, którą prowadził Marcin Hakiel też straciła na popularności. Pieniędzy było znacznie mniej, a do tego dochodziły typowe dylematy dnia codziennego. 

- Jak pojawiły się problemy, Kasia często płakała. W środku mnie gniotło. Opieka nad dziećmi, praca, humory Kasi. To wszystko zaczęło mnie przerastać - przyznaje sławny tancerz.

Małżeństwo postanowiło wynająć willę, żeby dom zaczął sam zarabiać na własne utrzymanie. Byli również zmuszeni sięgnąć po pomoc rodziców. Ostatecznie jednak to nie wystarczyło, żeby uratować ich dom marzeń. Koniec końców musieli sprzedać luksusową willę i przenieść się do mieszkania na Mokotowie. To posunięcie pozytywnie wpłynęło na ich budżet i pozwoliło odpocząć od finansowych zmartwień. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie zamierzamy się rozwodzić, system wartości odziedziczyliśmy po naszych rodzicach. Lepiej jest coś naprawić niż wymienić na inne - wyznał Marcin Hakiel w wywiadzie dla tygodnika "Na Żywo". Jego zapewnienia potwierdza też jego żona. o rozwodzie nie ma mowy.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka

2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Para radzi sobie z problemami w inny sposób, niż większość: kiedy tylko budzą się silne emocje, które mogłyby doprowadzić do poważnego konfliktu, oboje uciekają się do humoru. Dzięki temu utrzymują zdrową, świeżą atmosferę w małżeństwie.

- Nie ma między nami włoskich kłótni, bo nawet jak jestem bardzo zła na Marcina, tak mnie rozbawi, że zaczynam się śmiać - opowiada gazecie Kasia Cichopek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

źródło: gwiazdy wp

Następny artykuł