Kim jest Jacek Cichopek?! Kasia przestała ukrywać życie prywatne przed mediami

Kim jest Jacek Cichopek?! Kasia przestała ukrywać życie prywatne przed mediami Źródło: instagram/katarzynacichopek/

Kasia Cichopek udała się z najbliższymi na długo wyczekiwany odpoczynek. Aktorka zamieszcza w sieci naprawdę wiele zdjęć, a za pomocą jednego z nich pochwaliła się swoim bratem. 36-latka zrobiła to jednak bardzo subtelnie.

Kasia Cichopek nieczęsto zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, na których jest jej rodzina. Gwiazda "M jak miłość" zdecydowanie woli nie narażać swoich najbliższych na internetowy hejt, który mógłby ich dotknąć. Dlatego też, zdecydowana większość osób nie ma pojęcia, kim może być jej brat. 

Kasia Cichopek chwali się bratem 

Zaledwie kilkanaście godzin temu, na oficjalnym profilu Kasi Cichopek pojawiło się jej wspólne zdjęcie z mężem. Na fotografii widać, jak zakochani w najlepsze wylegują się na plaży w Zakynthos w kostiumach kąpielowych. 

- Nasza prywatna plaża w Zatoce Przemytników - napisała aktorka.  

36-latka zamieściła do zdjęcia całe mnóstwo hasthagów, opisując tym samym nieco nie tylko samą fotografię, ale również otoczenie. Dopiero na samym końcu jej opisu możemy dostrzec, kto wykonał tak zniewalające zdjęcie. Kasia oznaczyła bowiem swojego brata Jacka, tym samym chwaląc się, że jest zdolnym fotografem. Aktorka zrezygnowała z publikowania ich wspólnej fotki, jednak postanowiła wspomnieć o nim choć w tak subtelny sposób. 

Kim jest Jacek Cichopek?

Okazuje się, że choć celebrytka nie wspomina o swoim bracie, on sam chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zamieszcza naprawdę wiele zdjęć. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, jakie Jacek zainteresowania, a także, że jest szczęśliwym mężem i ojcem.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Brat aktorki jest fotografem, a swoimi dziełami często chwali się w mediach społecznościowych. Co więcej, na co dzień pracuje jako informatyk, a poza obowiązkami, pasjonuje się podróżami, którym chętnie się oddaje. Liczne wyjazdy natchnęły go również do tego, by dogłębniej zainteresować się nurkowaniem, z czym teraz radzi sobie naprawdę świetnie. Jacek Cichopek zdecydowanie lubi swój wolny czas spędzać aktywnie, ale przede wszystkim w towarzystwie swoich najbliższych. 

instagram/katarzynacichopek/

instagram/jacekcichopek/

  1. Szokujące wyznanie papieża Franciszka. Gdy był w seminarium ZAKOCHAŁ się w kobiecie. Chciał dla niej zrzucić sutannę!
  2. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. To nie błąd, ZUS zaczął wypłacać kosmiczny zasiłek. Jedna osoba dostanie 39 tys. złotych miesięcznie
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu