Kulisy wyszły na jaw, zdumiewająca informacja dotycząca męża Kasi Cichopek nigdy miała nie przedostać się do mediów? Gwiazda "M jak miłość" postawiła warunek

Kulisy wyszły na jaw, zdumiewająca informacja dotycząca męża Kasi Cichopek nigdy miała nie przedostać się do mediów? Gwiazda "M jak miłość" postawiła warunek Źródło: instagram/katarzynacichopek/

Kasia Cichopek nigdy wcześniej o tym nie wspominała. Informacje na temat jej męża, które coraz szerzej obiegają media, są dość zaskakujące i niewykluczone, że wcale nie miały ujrzeć światła dziennego, przynajmniej nie teraz.

Kasia Cichopek chętnie dzieli się sowim życiem w mediach społecznościowych, jednak większość jej publikacji dotyczy sfery zawodowej, aniżeli prywatnej. Mimo to, co jakiś czas podsyła swoim fanom urocze rodzinne fotki, do których najczęściej pozuje z ukochanym. To właśnie na nim kolorowa prasa skupiła teraz swoją uwagę. W sieci pojawia się coraz więcej doniesień na jego temat i wiele wskazuje na to, że celebrycka para nie chciała, by wszyscy się o tym dowiedzieli. 

Kasia Cichopek postawiła warunek i zataiła prawdę? Chodzi o jej męża 

Kasia w głównej mierze zawdzięcza swoją sławę roli Kingi w "M jak miłość", jednak już od jakiegoś czasu stara się rozwijać swoją karierę tak, by nie być kojarzoną jedynie z rodziną Mostowiaków. Aktorka podejmuje się coraz większych projektów telewizyjnych i takim oto sposobem fani mogli ją zobaczyć na łamach nowego programu "Czar Par", gdzie wraz z ukochanym Marcinem Hakielem oceniali uczestników. 

Jak donosi Pomponik, celebrytka ponoć zapragnęła więcej i już rozgląda się za kolejnym show, w który mogłaby mieć swój udział. Ku jej uciesze, na horyzoncie pojawiła się oferta poprowadzenia nowej edycji "Dance Dance Dance", gdzie miałaby zastąpić Barbarę Kurdej-Szatan, którą zwolniono. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kasia podobno ma chrapkę na współpracę, jednak nim dojdzie do podpisania kontraktu, aktorka miała postawić jeden warunek. Jak wiadomo, Basia to nie jedyna gwiazda, która pożegnała się z tanecznym show. Jakiś czas temu, Ewa Chodakowska poinformowała, że opuszcza swoje miejsce w jury, dlatego Cichopek pomyślała, że to idealna okazja, by jej mąż wskoczył na ten fotel.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Gwiazda dotychczas nie odnosiła się do tych doniesień, dlatego niewykluczone, że nie chciała, by prawda póki co wyszła na jaw. Tymczasem media aż huczą od kolejnych informacji i liczą, że Kasia w końcu zdecyduje się na komentarz. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mandaty będą o wiele droższe. Nowy taryfikator ZWALA Z NÓG 
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

Źródło: pomponik 

Następny artykuł