Kasia Cerekwicka ma problem. Prawica ją linczuje za słowa o dzieciach

Kasia Cerekwicka ma problem. Prawica ją linczuje za słowa o dzieciach Źródło: fot. YouTube

Kasia Cerekwicka po tej wypowiedzi ma poważne problemy. Prawica ją linczuje, bo wszystko co powiedziała w ostatniej rozmowie z mediami, jest niezgodne z ich poglądami. Wszystko przez to, co sądzi o posiadaniu... dzieci.

Kasia Cerekwicka to jedna z najbardziej popularnych polskich piosenkarek i autorek tekstów. Swoją karierę rozpoczęła w 1997 roku, a mimo upływu długich lat, nie ma zamiaru zejść ze sceny. W 2017 roku utworem "Bez Ciebie" zapowiedziała kolejny album studyjny. Lubi występować też na planie filmowym - zagrała między innymi w produkcji Patryka Vegi "Kobiety Mafii". Kasia zazwyczaj nie ma dużego problemu z dziennikarzami czy hejterami. Cieszy się dużą rzeszą fanów. Jednak komentarz, którego udzieliła mediom, może zniszczyć jej reputację. Fani o poglądach prawicowych już teraz odwracają się od artystki, w sieci dochodzi do prawdziwego linczu.

Kasia Cerekwicka zdradziła, co myśli o posiadaniu dzieci! Tego nikt się nie spodziewał

W ostatniej rozmowie z dziennikiem Fakt, Kasia Cerekwicka stwierdziła, że... nie chce mieć dzieci! Kobieta ma już 38 lat, a w dalszym ciągu nie została matką. Wiele kobiet popiera jej decyzję, ponieważ macierzyństwo nie jest prostym wyborem i nie każdy musi poświęcać na nie życie. - Żeby mieć dziecko, to trzeba mieć partnera. Jestem zdania, że dziecko jest owocem miłości, a nie tykającego zegara biologicznego. Jeśli znajdę kogoś, z kim będę chciała poczynić ten krok na całe życie, to go zrobię - zapowiada. Jeśli nie, to nie będę nigdy matką. Ale na pewno nie należę do kobiet, które za wszelką cenę chcą mieć dzieci. Nie szukam chłopaka. Miłość zawsze sama mnie znajduje - stwierdziła ze spokojem Kasia. Prawica jednak ma na tę sprawę całkowicie inny pogląd. W ich mniemaniu wychowanie dzieci jest obowiązkiem. - Bo nie ma pojęcia jak cudownie jest mieć swojego małego człowieczka, którego się kocha miłością bezwarunkową i taką samą miłość dostaje się od dziecka. Samotne będziecie już na zawsze i samolubne, niestety - grzmią internautki. - Smutne to, że tak piękna kobieta być może nie zazna macierzyństwa - komentuje kolejna osoba. - A w Boga wierzy? - pyta zaczepnie komentujący. Jesteśmy przekonani, że piosenkarka nie przejmuje się hejterami, a ich komentarze puści mimo uszu.  1. Słynny dziennikarz szczerze o Ziemcu: Zeszmacił swoje nazwisko i zawód
  2. Niepokojące zachowanie gwiazdy Polsatu. Fani domyślają się najgorszego, są zdjęcia
  3. Była żona Wiśniewskiego pokazała ich prawie dorosłe dzieci! Do kogo bardziej podobne?
  4. Bestialsko znęcał się nad psem, następnie go pobił i porzucił. Szukamy sprawcy
Następny artykuł