Pieniądze warte więcej
.
Łukasz Mazur - 21 Lutego 2020

Za jeden banknot 10, 20 i 50 zł możesz dostać nawet kilka tysięcy. Wystarczy sprawdzić jeden malutki szczegół

Kasa ukryta banknotach? Pieniądze wbrew pozorom mogą być warte więcej niż przypisany im nominał. Za niektóre można dostać nawet 1000 razy więcej. Wystarczy poświęcić chwilę i przekonać się, czy przypadkiem posiadany przez nas banknot 100 lub 200 zł nie jest wart 100 000 lub 200 000 zł.

Kasa ukryta w pieniądzach? Pieniądze, które można sprzedać? Czy to możliwe? Wartość tych okazów jest znacznie większa, niż może się wydawać, są obiektem poszukiwań wielu kolekcjonerów. Kwota, jaką możemy zainkasować za sprzedaż unikatowego banknotu, może być zawrotna. Warto więc przyjrzeć się bliżej posiadanej przez nas gotówce.

Kuchenne Rewolucje u samej Magdy Gessler?Odwiedziła lokal Magdy Gessler i obnażyła całą prawdę. Oto, jak faktycznie wygląda obsługa klienta u gwiazdy TVN, będzie afera?Czytaj dalej

Pieniądze na sprzedaż?

Jak się okazuje, numer seryjny banknotu nie jest wyłącznie formalnym oznaczeniem. Zazwyczaj te liczby interesują nas znacznie mniej niż wartość nominalna banknotu. Są jednak osoby, które mogą zapłacić krocie za bilon oznaczony charakterystycznymi numerami seryjnymi. Zwykle zupełnie nie zwracamy na to uwagi, dlatego warto zmienić swoje podejście do pieniędzy w gotówce i poświęcić chwilę na bliższe przyjrzenie się im.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DietaPrzez miesiąc codziennie jadła owsiankę. Niewiarygodne, co stało się z jej ciałemCzytaj dalej

Kolekcjonerzy gotowi są zapłacić do 1000 razy więcej, niż wynosi ich pierwotna wartość. Te banknoty to prawdziwe białe kruki. Chodzi o przypisane im numery seryjne. Wartość pieniędzy, na których widnieje szereg tych samych cyfr, numer radarowy, czyli np. 1234321, 1134311 lub 8715178 może osiągać zawrotne sumy. Jeszcze więcej warte są banknoty, których numer seryjny wygląda jak klasyczna wyliczanka lub wyliczanka odwrócona, w której cyfry maleją.

Dzisiaj grzeje:

1. IMGW pilnie alarmuje, żywioł niebawem uderzy w Polskę z destrukcyjną mocą. Żółte alerty dla połowy kraju

2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

Bajońskie sumy za wyjątkowe banknoty

Należy zwrócić uwagę na wszelkie prawidłowości, powtórzenia, elipsy, inwersje, sekwencje liczbowe lub ciągi liczb widoczne na gotówce, mogą mieć bowiem szczególną wartość. Na rynku kolekcjonerskim znalazły się już banknoty, których wartość przekroczyła milion złotych. Wyjątkowo cenne są banknoty noszące numer seryjny zaczynający się od liter AA i AB - te przed wielu laty drukowane były jeszcze w brytyjskiej mennicy. Poszukiwanymi są również banknoty z limitowanych serii YA i ZA.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ratownik medyczny zaatakowany przez psa. Pilny apel do właścicieli czworonogów
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Wielki smutek i żałoba dla wszystkich Polaków. Nagle zmarł uwielbiany dziennikarz, ogromna tragedia
  4. Ksiądz ujawnił sekrety Anny Jantar. Zwierzyła mu się z największej tajemnicy
  5. Wyszło na jaw, jak niegdyś pracował Jacek z Królowych życia. Niewiarygodne, nikt by się nie domyślił
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Marta KaczyńskaWyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowęCzytaj dalej

Źródło: Gazeta pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News