Pan Paweł chciał zapłacić za loda. Sprzedawczyni oburzyła się na jego kartę płatniczą, absurdalny powód

Pan Paweł chciał zapłacić za loda. Sprzedawczyni oburzyła się na jego kartę płatniczą, absurdalny powód Źródło: JESHOOTS-com/Pixabay

Karta płatnicza na pierwszy rzut oka wyglądała zwyczajnie, jednak kobieta, która przyjmowała płatność, oburzyła się na jej widok. Sprzedawczyni miała absurdalny powód. Ciężko uwierzyć, że taka sytuacja miała miejsce.

Od dawna banki oferują swoim klientom możliwość wyboru wzoru karty płatniczej. Wiele osób decyduje się na to, by skorzystać z tej oferty. Trudno jednak uwierzyć, że jej wygląd może oburzyć sprzedawców, a tak właśnie było w przypadku pana Pawła. Karta płatnicza wywołała negatywne skojarzenia u sprzedawczyni lodów. 

Karta płatnicza wywołała ogromne oburzenie sprzedawczyni. Kobieta nie przyjęła płatności

Pan Paweł skorzystał z oferty Revolut i wybrał nowy wzór karty płatniczej, nie spodziewał się, że korzystanie z niej będzie wiązało się z problemami. Podczas płacenia za lody, kasjerka w Warszawie odmówiła przyjęcia płatności. Skojarzenia, które miała ze wzorem na karcie, nie pozwoliły jej na przyjęcie opłaty. 

Karta płatnicza była tęczowa. Pan Paweł próbował wyjaśnić sprzedawczyni, że ma prawo opłacić zakup przy pomocy takiej karty. Ekspedientka nie chciała go jednak słuchać, odmówiła przyjęcia płatności tęczową kartą. Klient po oburzeniu kasjerki postanowił zrezygnować z zakupu i udać się w inne miejsce, gdzie transakcja tęczową kartą zostanie zaakceptowana. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Karta płatnicza może być dopasowana do upodobań klienta banku

Już od jakiegoś czasu banki oferują swoim klientom stworzenie sobie własnego wzoru karty płatniczej. Można wykorzystać zdjęcia, które udostępnia bank albo wybrać własną grafikę czy zdjęcie. Revolut także proponuje swoim klientom urozmaicenie, wprowadzając różne wersje. W lipcu można skorzystać z nowej odsłony w postaci tęczowych kart. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Jacka Kurskiego przerwała milczenie. Ujawniła ostre kulisy ich rozwodu

2. Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

Z okazji miesiąca Pride Revolut wprowadziło serię tęczowych kart. Każdy, kto wpłaci 15 złotych na rzecz ILGA-Europe, może dostać tęczową kartę płatniczą. Lipcowa oferta jest limitowana. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie
  2. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  3. Co się dzieje z Tymoteuszem Szydło? Nagle zapadł się pod ziemię
  4. Nie żyje prawdziwa legenda, druzgocąca strata. Gwiazdy i rodzina w żałobie
  5. Tadeusz Rydzyk w ciężkiej żałobie. Opublikowano oświadczenie, jest załamany
  6. Cezary Żak i Katarzyna Żak rozwodzą się? Jest oficjalne oświadczenie aktora

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News