Karpiel-Bułecka ma złamany kręgosłup. Tragiczny wypadek muzyka

Karpiel-Bułecka ma złamany kręgosłup. Tragiczny wypadek muzyka Źródło: fot. pixabay.com

Karpiel-Bułecka doświadczył potwornego wypadku, który może zaważyć o całym jego życiu. Bardzo możliwe, że muzyk już nigdy nie zagra na swoim ukochanym instrumencie. Jest to koszmar zarówno dla muzyka, jak i jego rodziny.

Jan Karpiel-Bułecka jest starszym przyrodnim bratem Sebastiana, którego wszyscy znają z zespołu "Zakopower". Oboje są znanymi skrzypkami, a Jan przez wielu jest uznawany za najlepszego podhalańskiego prymiste. Niestety z powodu bardzo groźnego wypadku artysta może już nigdy nie zagrać na ukochanych skrzypach.

Jan Karpiel-Bułecka ma złamany kręgosłup

Do incydentu doszło, gdy muzyk wracał do domu z wykładu, który prowadził w Kielcach. Podczas wystąpienia opowiadał o gwarze góralskiej. Podczas drogi powrotnej jego auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzyło w drzewo. Jak się okazało, muzyk zasnął za kierownicą i obudziło go dopiero zderzenie z przeszkodą. W jednym z wywiadów wyznał, że w ten sposób mógł przejechać nawet 800 metrów. - Pierwsi przyjechali strażacy z Białego Dunajca, zaalarmowani przez ludzi, którzy mieszkali obok miejsca wypadku, przyjechał też mój syn Staszek - mówi muzyk. Artysta został szybko przetransportowany do szpitala, gdzie stwierdzono złamanie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym oraz złamanie ręki. Prawdziwym cudem jest, że Jan Karpiel-Bułecka wyszedł z tego wypadku żywy. Muzyk powoli dochodzi do siebie i sam przyznaje, że czuje się już lepiej, niestety nadal nie odzyskał sprawności w ręce, do może skutkować tym, że już nigdy nie będzie mógł zagrać na swoim instrumencie. Jego przyrodni brat Sebastian cały czas stara się go wspierać na wszelkie możliwe sposoby. Członek zespołu Zakopower wiele  zawdzięcza bratu i w ten sposób chce mu się odwdzięczyć. Wsparcie bliskich bez wątpienia przyda się artyście podczas tych trudnych chwil, szczególnie że coś, czemu poświęcił całe swoje życie, może mu zostać odebrane. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Marta Kaczyńska brutalnie zlinczowana! Wyciągają na wierzch jej brudy z przeszłości
  2. Smutek widzów Klanu. Ich ulubieniec miał zawał
  3. Bestia nie człowiek! Pokłócił się z partnerką. To co zrobił jej psu przeraża
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News