Święta w cieniu tragedii, Karpiel-Bułecka w żałobie. Nie żyje jeden z bliższych członków jego rodziny

Święta w cieniu tragedii, Karpiel-Bułecka w żałobie. Nie żyje jeden z bliższych członków jego rodziny Źródło: instagram/sebastainkarpielbulecka/

Karpiel-Bułecka stracił bardzo bliskiego członka rodziny. Ta tragedia przyniosła za sobą wiele pytań. Muzyk i jego ukochana stoją teraz przed bardzo ważnymi decyzjami, które wpłyną nie tylko na ich przyszłość, ale przede wszystkim na przyszłość ich dzieci.

Karpiel-Bułecka jeszcze nie tak dawno musiał pożegnać się z kimś niezwykle dla niego ważnym. Okazuje się, że pogrążony w żałobie muzyk oraz jego małżonka muszą podjąć bardzo poważne decyzje, które zaważą na ich przyszłości.

Karpiel-Bułecka stracił kogoś bliskiego

Nie tak dawno, muzyk musiał zmierzyć się z prawdziwą tragedię i pożegnać bliską jego sercu osobę. Odeszła siostra jego mamy. Był to dla niego ogromny ból, w szczególności z uwagi na zbliżające się święta, których pierwszy raz nie będzie mógł z nią celebrować. 

Ciocia Sebastiana od wielu lat mieszkała po sąsiedzku z panią Zofią - mamą muzyka - dlatego też byli oni ze sobą bardzo blisko. Kobieta po swojej śmierci pozostawiła dom, który ponoć od teraz ma należeć do piosenkarza.

Wielkie zmiany w życiu górala 

Choć Sebastian był zrozpaczony śmiercią ukochanej cioci, był także zdziwiony faktem, że odziedziczył spadek. Niemalże od razu w jego głowie pojawił się pomysł co do nowej aranżu posiadłości. Na co dzień muzyk i jego ukochana żona mieszkają w Warszawie, jednak bardzo chętnie odwiedzają swój dom w Kościelisku. Nie jest tajemnicą, że rodowitego górala ciągnie do gór i chciałby móc znów napawać się ich widokiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Karpiel-Bułecka wpadł na pomysł, by jego mama przeniosła się tymczasowo do ich posiadłości w Kąpielisku. Jak się okazuje, muzyk ma plan nie tylko na dom po ciotce, ale i swojej mamy. Sebastian z wykształcenia jest architektem, dlatego też uznał, że idealnym rozwiązaniem będzie połączenie obu budynków i stworzenie z nich okazałej posiadłości. Mężczyzna chciałby zamieszkać w niej z całą swoją rodziną. Jego mama uznała to za świetny pomysł i sama zadeklarowała się, że z chęcią zajmie się wnukami w momencie, gdy rodzice będą zajęci rozbudową. 

Teraz ostateczną decyzję musi podjąć jego żona - Paulina Krupińska-Karpiel, która prawdopodobnie przystanie na propozycję męża. Zatem nie wykluczone, że już niedługo rozpoczną się prace budowlane. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan w otoczeniu umięśnionych, nagich facetów. Jej mąż będzie podwójnie zazdrosny!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Tragiczne doniesienia, z chwili na chwilę coraz gorsze. Mnóstwo Polaków nie żyje, ogromna liczba wypadków drogowych
  4. Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Trudno uwierzyć, kim jest wybranek jej serca
  5. Jutro mija ostateczny termin na złożenie wniosku. Wyższa emerytura dla 100 tysięcy osób
  6. Dopiero teraz przekonamy się jak wygląda prawdziwa nagła zmiana pogody. Nad Polskę nadciąga pył z Sahary

Źródło: WIESZ.NET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News