Karolina Szostak została modelką. Z taką figurą może podbijać wybiegi

Karolina Szostak została modelką. Z taką figurą może podbijać wybiegi Źródło: Instagram/karolinaszostak

Karolina Szostak w nowej roli! Zobaczcie, jak zaprezentowała się na wybiegu podczas Cracow Fashion Square 2019. Wygląda naprawdę olśniewająco!

Karolina Szostak wystąpiła w nowej roli. Należała do grupy gwiazd prezentujących piękne sukienki podczas Cracow Fashion Square 2019. Dziennikarce towarzyszyły w podbijaniu wybiegu m.in. Daria Widawska, Katarzyna Glinka i Edyta Herbuś.

Cracow Fashion Square to jedno z najciekawszych wydarzeń branżowych w Polsce. W czasie imprezy można było zobaczyć najciekawsze modowe trendy na nadchodzący sezon. Jednym z punktów krakowskiego show był pokaz Natalii Jaroszewskiej. To właśnie w nim wzięła udział Karolina Szostak w towarzystwie innych gwiazd. 

Karolina Szostak - imponująca metamorfoza

Słynna prezenterka doskonale prezentowała się na wybiegu. Widać było, że dobrze czuje się w nowej roli. Kreacje, jakie nosiła - kwieciste, długie sukienki - idealnie na niej leżały. Widzowie podziwiali doskonałą figurę gwiazdy. Trzeba bowiem przypomnieć, że Karolina Szostak przeszła niesamowitą metamorfozę. Prezenterka, która skończy w tym roku 44 lata, schudła ponad 30 kg. Zdecydowanie widać, że kobieta doskonale czuje się ze swoją szczupłą sylwetką. Czy Szostak zadomowi się na wybiegu? Na pewno nie byłby to zły pomysł, a światek mody tylko by zyskał. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, które prezenterka opublikowała na swoim profilu na Instagramie:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Karolina Szostak zasłynęła z niesamowitej metamorfozy. Dziennikarka skutecznie walczyła z wagą - zrzuciła kilkadziesiąt kilogramów! W pewnym momencie fani gwiazdy byli wręcz zaniepokojeni widząc jej coraz szczuplejszą sylwetkę - obawiali się o zdrowie popularnej prezenterki. Jej determinacja i przemiana została wyróżniona nominacją do nagrody w kategorii "Metamorfoza roku" podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. Szostak dzieli się swoim doświadczeniem i opowiada o walce z otyłością w mediach. Jej wizerunek trafił na okładki największych polskich magazynów, jak "Gala" czy "Viva". W 2017 roku ukazał się jej debiut literacki - gwiazda wydała książkę pt. "Moja spektakularna metamorfoza". W następnych latach napisała także dwie książki o tematyce kulinarnej. Karolina Szostak aktywnie udziela się także w akcjach charytatywnych. Obecnie można zobaczyć ją w telewizji Polsat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Źródło: WP, Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News