Najpiękniejsza dziennikarka Polsatu w zaskakującej sesji. Wygląda zniewalająco

Najpiękniejsza dziennikarka Polsatu w zaskakującej sesji. Wygląda zniewalająco

Karolina Szostak w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy szczyt swej popularności z powodu niesamowitej metamorfozy, którą udało jej się przejść. Kiedy dziennikarka opublikowała więc na Instagramie zaskakujące zdjęcie, fani nie ukrywali zachwytu.

Karolina Szostak kwitnie. Polsat uczynił z niej jedną z największych gwiazd swego kanału sportowego. Prezenterka od lat prowadzi między innymi serwisy sportowe, które cieszą się dużą popularnością oraz zaufaniem wśród tysięcy widzów. Poza tym napisała już także kilka książek, uznawanych za prawdziwe hity wśród licznych czytelników i czytelniczek.

Polsat: gwiazda przeszła wspaniałą metamorfozę, którą się chwali

W ostatnich miesiącach głośniej niż o pracy zawodowej Szostak było jednak o zaskakującej przemianie, którą udało jej się przejść dzięki naprawdę ciężkiej pracy oraz samodyscyplinie. Gwiazda zrzuciła ponoć aż 30 zbędnych kilogramów i zachwyciła liczne fanki nową, robiącą wrażenie sylwetką. Wiele kobiet starało się nawet pójść w ślady dziennikarki, którym ta chętnie doradzała. Jak zauważają komentujący, po podobnej metamorfozie osobę odchudzającą się często dopada bezwzględny efekt jo-jo, którego Szostak udało się jednak szczęśliwie uniknąć. To także było jednak zapewne okupione pracą i wyrzeczeniami.

Zniewalająca Karolina Szostak na nowym zdjęciu na Instagramie

Najwierniejsi sympatycy nie szczędzą więc gwieździe licznych komplementów pod każdą kolejną fotografią, którą ta publikuje na swym koncie na Instagramie. Nie inaczej stało się i tym razem, kiedy dziennikarka pokazała obserwatorom wyjątkową fotografię. Internauci mogą zobaczyć Karolinę Szostak leżącą na kanapie w wiosennej, zielonej stylizacji. Widać, że zdjęcie zostało wykonane w warunkach domowych, bez ogromnego grona fotografów, stylistów i doradców. Niektórzy fani przyznają więc otwarcie, iż dziennikarka bez wątpienia zasługuje na miano najpiękniejszej w tej branży. Nawet w czasie szybkiej sesji zdjęciowej w domowym zaciszu wygląda ich zdaniem naprawdę zniewalająco, czym wyróżnia się na tle wielu rodzimych celebrytek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Nie przepadam za zielonym... Ale teraz mogę zmienić zdanie - stwierdziła jedna z fanek, przyglądając się wyjątkowej fotografii. - A ja gratuluję trzymania wagi - dodała kolejna obserwatorka Szostak na Instagramie, nie szczędząc jej szczerych komplementów. - Pozostaje tylko pozazdrościć fotografowi - zauważył inny fan, również zachwycony nowym zdjęciem dziennikarki. Polsat Fot. Instagram/Karolina Szostak
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nigdy niewyemitowana żenada. Prowadzącemu „Familiady” aż zrzedła mina, gdy zrozumiał co powiedział
  2. Oszałamiająca pensja Małgorzaty Rozenek. To się nie mieści w głowie
  3. Nagrał, co jego pies potajemnie robi w klozecie. Można się popłakać ze śmiechu
  4. Patricia Kazadi ma siostrę, która wygląda jak Alicia Keys. Niesamowite podobieństwo
  5. Anna Mucha była molestowana w dzieciństwie? „Byłam zbyt przerażona, by coś z tym zrobić”
Źródło: Instagram Następny artykuł