Podetknęli przy stole wielkanocnym wychudzonej Szostak boczek. Reakcja gwiazdy to obraza dla kucharki?

Podetknęli przy stole wielkanocnym wychudzonej Szostak boczek. Reakcja gwiazdy to obraza dla kucharki? Źródło: Screen/youtube/Magazyn Gala

Karolina Szostak przy wielkanocnym stole postawiona została w zaskakującej sytuacji. Podetknęli jej pod nos tłusty boczek, lecz najbardziej zaskakująca była jej reakcja. Kontrowersyjne zachowanie może być koszmarną obrazą dla kucharki.

Karolina Szostak nie kryje w mediach, że metamorfoza była dla niej prawdziwym wyzwaniem. Udało jej się w końcu stracić zbędne kilogramy i teraz stara się robić wszystko, by nie powrócić do dawnej wagi. Kciuki za nią trzymają miliony fanów, Święta Wielkanocne jednak w takim przypadku stają się prawdziwym wyzwaniem. 

Zastawione stoły i przepyszne potrawy sprawiają, że niejedna osoba rezygnuje ze swoich postanowień, choć na ten jeden dzień. Przed wyzwaniem stanęła również Karolina Szostak, która święta spędzała z Krzysztofem Gojdziem. Podetknęli jej pod nos kawał tłustego boczku, a jej reakcja wprawiła w osłupienie wszystkich obecnych przy stole. To mogła być prawdziwa obraza dla kucharki. 

Karolina Szostak stanęła przed ogromnym wyzwaniem przy wielkanocnym stole

Krzysztof Gojdź tegoroczne Święta Wielkanocne spędził u boku Karoliny Szostak. Zaprosił ją do swojego rodzinnego stołu, gdzie poddana została bardzo poważnej próbie. Proponowano jej wiele smakołyków, a w tym m.in. boczek oraz zimne nóżki, które przygotowała mama słynnego lekarza. 

Po stracie zbędnych kilogramów Karolina Szostak bardzo uważa, by nie jeść nic nieodpowiedniego i zdecydowała się nie łamać tej zasady nawet z okazji świąt. Odmówiła wszystkiego, co jej zaproponowano, z pewnością więc nie została uznana za doskonałego gościa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani nie mają wątpliwości. Obraziła gospodynię

Natychmiast w mediach społecznościowych pojawiły się dziesiątki negatywnych komentarzy. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że zachowanie gwiazdy było obrazą dla kucharki. Internauci są przekonani, że Karolina Szostak nie powinna w ten sposób traktować rodziny lekarza. 

- To nie jest fair wobec gospodarzy, żeby nie spróbować niczego, co proponują. Choćby z grzeczności powinna skosztować smaku i podziękować, a nie odsuwać od siebie. Porażka - pisze internauta. 

- Co to ma być za gwiazdka, że tak traktuje zwykłych ludzi. Przyjęli ją na święta, ugościli, a ona normalnie ich obraziła. Po co komu taki gość przy stole - dodaje kolejny. 

- Doceniam, że pracowała nad sobą i nie pozwala sobie na wiele, ale bez przesady. Trochę spróbować mogła - czytamy w kolejnej nieprzychylnej opinii. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Witold Pyrkosz i Marek Perepeczko pokłócili się o kobietę. To była najcięższa próba dla ich przyjaźni
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

Źródło: Przeambitni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News