Karolina Szostak weszła na wagę. Nie możemy uwierzyć w te cyfry

Karolina Szostak weszła na wagę. Nie możemy uwierzyć w te cyfry Źródło: instagram/karolinaszostak/

Karolina Szostka z dnia na dzień chudnie coraz bardziej. Jak sama przyznała w wyniku ogromnego spadku na wadze, ma pewne problemy zdrowotne. Jednak internauci zaczynają martwić się o prezenterkę. Kiedy Szostak powie sobie stop i skończy z dietą?

Jej figura zachwycała jeszcze przed dietą. Mimo to postanowiła zrzucić kilka kilogramów 

Karolina Szostak nigdy nie należała do osób mocno otyłych. Miała kobiece kształty, ale nigdy nie było to niezdrowe. Mimo to, postanowiła coś w sobie zmienić. Otwarcie przyznała, że korzystała z diety doktor Dąbrowskiej. Dieta ta opiera się na spożywaniu głównie owoców i warzyw. Dzięki temu prezenterce udało się zrzucić nawet nie kilka, a 30 kilogramów. Taki wynik robi piorunujące wrażenie. 

Internauci byli zachwyceni figurą Szostak. Dodatkowo stała się ona motywacją dla wielu kobiet. Podczas jednego z wywiadów przyznała, że dieta przyniosła jej nie tylko super figurę i satysfakcję, ale i problemy zdrowotne.  

Karolina Szostak przyznaje, że jej odchudzanie ma skutek uboczny 

Prezenterka nie wstydziła się mówić o tym, że schudła dzięki stosowaniu diety. Nie widziała również żadnego problemu w tym by przyznać się publicznie, że odbiło się to na jej zdrowiu. Otwarcie przyznała, że regularnie udaje się do lekarza na konsultację. Prawdopodobnie chodzi o tarczycę. Specjalista podejrzewa również u niej Hashimoto

Szostak wyznała, że rozpoczęła już leczenie tabletkami. Czeka jednak na dalszą diagnostykę by podjąć kolejne kroki w kierunku leczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo stanu zdrowia, wciąż chudnie 

Internauci zaczynają martwić się o Karolinę Szostak. Z dnia na dzień kobieta chudnie coraz bardziej. Czy w takim razie gwiazda nic sobie nie robi ze swojego stanu zdrowia? Być może kilkadziesiąt kilogramów, które do tej pory zrzuciła okazało się być dla niej za mało, a może teraz utrata uwagi, wcale nie jest zamierzona. 

Jedno jest pewne, jeżeli będzie wciąż traciła na wadze, może tylko nabawić się jeszcze gorszych problemów zdrowotnych, a jak wszyscy wiemy z tym nie ma żartów. Jeżeli obecna utrata wagi jest zamierzona, ktoś musi przypomnieć Szostak, że zdrowie jest najważniejsze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Media wywołały potężną burzę wokół małżeństwa córki Ferdka z "Kiepskich". Przewidują najgorsze
  4. Poznaliśmy prawdziwe pochodzenie gwiazdy "Teleexpressu". Przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Nie żyje 6 osób, które były na emeryturze. Nie zmarły z przyczyn naturalnych

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł