Gwiazda Polsatu OHYDNIE zaatakowana! Aż wstyd to cytować

Gwiazda Polsatu OHYDNIE zaatakowana! Aż wstyd to cytować

Karolina Szostak, jedna z najpopularniejszych dziennikarek Telewizji Polsat lubi eksponować swoje kształty, co robi zwykle w sposób elegancki i zarazem zmysłowy. Gwiazda jest niestety popularnym celem ataków internetowych hejterów, którzy za pomocą klawiatury leczą swoje kompleksy.

Karolina Szostak od lat zajmuje się dziennikarstwem sportowym dla Polsatu. Gwiazda przez długi czas była jedyną kobietą w redakcji, prowadziła relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych po "Wydarzeniach" i w Polsat News. Dziennikarka była wydawczynią serwisów sportowych Polsatu i już niemal do 20 lat pracuje dla Polsatu Sport, autonomicznego kanału zajmującego się wyłącznie tą tematyką. Szostak znana jest nie tylko z racji swojej pracy i zamiłowań, ale wyglądu.

Uwagę zwracają jej uroda i piersi, które są tematem wielu publikacji medialnych. Od czasu metamorfozy, czyli obniżenia wagi ciała i wyrzeźbienia kształtów jeszcze bardziej zachwyca, uczestnicząc w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, na których bez żadnych kompleksów pokazuje swoje piękno.

Karolina Szostak atakowana przez zawistników

Pomimo wspaniałej kariery, dziennikarskiego warsztatu i długiej historii walki z przeciwnościami życiowymi, Karolina Szostak nadal musi zmagać się z niepochlebnymi słowami internetowych "ekspertów" od wyglądu i stylu. Powodem do ponownego uaktywnienia się niemiłych jej osób był post znanej stylistki Jolanty Czai, która z okazji nadejścia jesienno-zimowej pogody postanowiła przypomnieć dosłownie gorącą letnią sesję Karoliny Szostak, którą wykonano tego lata w Grecji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety dla niektórych kobiece piękno i pewność siebie jest powodem. W komentarzach pod publikacjami dotyczącymi posta Czai wylało się szambo obrzydliwych i ohydnych komentarzy. - Niestety damo schudniecie nie wystarczy, genetyki nie oszukasz, nogi bardzo nieforemne tego chyba już nie zmieni, a na twarzy zbrzydła; Rozumiem, że cieszy się, że udało się w końcu zmienić sylwetkę. Ale nie pozostaje bez wad, grube kostki, nogi nie te, twarz ładna, ale mało inteligentny wyraz, waży też powyżej 70 kg. Nie jest młoda, a miała zakładać rodzinę. Coś z nią nie tak. Czas zainwestować w rozum; Nic jej nie pozostaje jak ustawianie się do zdjęć i pokazywanie tych grubych nieforemnych nóg. Zamiast poszukać jakiego faceta i ustabilizować sobie życie, to woli latać tu i ówdzie, byleby o niej głośno było. Co ona sobie wyobraża? Ani uroda, ani figura, a tym bardziej nogi nie robią na nikim wrażenia - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zenek Martyniuk dał czadu jak nigdy! Fanom opadły szczęki
  2. Media chcą obleśnie ZNISZCZYĆ życie Michała Wiśniewskiego! Muzyk znalazł się pod ścianą
  3. Totalna KOMPROMITACJA! Morawiecki naprawdę to powiedział
  4. Znaki zodiaku POLSKICH gwiazd. Z kim dzielisz los?
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News