Polsat ma nową, przepiękną gwiazdę! Dziennikarka wygryzie Karolinę Szostak?

Polsat ma nową, przepiękną gwiazdę! Dziennikarka wygryzie Karolinę Szostak? Źródło: instagram.com/olaszutenberg

Karolina Szostak to znana i lubiana dziennikarka sportowa. Swoją karierę i popularność budowała ciężką pracą. Męska część widowni z pewnością docenia także urodę kobiety. Okazuje się, że w stacji pojawiła się nowa twarz, która może wygryźć gwiazdę.

Karolina Szostak przez jakiś czas była jedyną kobietą, która wchodziła w skład oficjalnego zespołu redakcji sportowej stacji Polsat. Zaczynała swoją karierę od stażu w "Teleexpressie". Minęło wiele lat, a na horyzoncie nie było drugiej takiej dziennikarki, która w ocenie widzów, mogłaby jej dorównać. Media w ostatnim czasie dosłownie zachwycają się urodą nowej prezenterki Polsat Sport. Nic dziwnego, według tabloidów kobieta jest zarówno piękna, jak i kompetentna. Niektórzy zauważają, że może stanowić realne zagrożenie dla Karoliny Szostak.

Karolina Szostak ma konkurencję?

Aleksandra Szutenberg, bo o niej mowa, to koleżanka redakcyjna Karoliny Szostak. Choć dopiero stawia pierwsze kroki w karierze to wygląda na to, że przyszłość programów może należeć do niej. W tym momencie zbiera niezbędne doświadczenie. W końcu każdy reporter musi się rozwijać, aby w umiejętny sposób przekazywać treści, które zainteresują fanów dyscyplin sportowych. Wygląda na to, że Szutenberg jest naprawdę utalentowana. Ciężko pracuje na swoją karierę. Często pisze i nagrywa ciekawe wywiady. Przede wszystkim jednak jest reporterką, więc jej główne zadanie to przekazywanie informacji przed kamerą.

Okazuje się, że jej praca nie jest dziełem przypadku. Ponoć prezenterka przez wiele lat uprawiała sport profesjonalnie, a teraz pozostaje to jej pasją, której chętnie oddaje się w wolnych chwilach. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wirtualna Polska twierdzi, że Aleksandra Szutenberg, biorąc pod uwagę jej możliwości, zdecydowanie może być konkurencją dla obecnych reporterek.

Nowa prezenterka podoba się widzom

Widzowie szczególnie pokochali nową prezenterkę. Z miejsca udało jej się zgromadzić wokół siebie wielu fanów. Chętnie komentują jej zdjęcia na Instagramie. - Piękna jak zawsze - stwierdza rozkochany fan. - Nie mogę się na Ciebie napatrzeć - wyznaje internauta. - Odkąd występujesz w Polsat Sport News, odtąd jeszcze chętniej oglądam informacje sportowe. Kocham - przed wyznaniem miłości nie może powstrzymać jeden z sympatyków. - Elegancka kobieta z klasą. I w dodatku mówi o piłce nożnej. Ideał! - widzimy komentarz. karolina szostak ma godną następczynię (1) instagram.com/olaszutenberg/ ZOBACZ TAKŻE
 
 1. Mąż Joanny Liszowskiej to MILIONER ze Szwecji! Nie uwierzycie, czym się zajmuję
  1. Beata Kozidrak nosi perukę?! Czy jej bujna blond-czupryna jest NIEPRAWDZIWA?
  2. Największa tajemnica gwiazdy "M jak Miłość" ujawniona! Prawda was ZSZOKUJE!
  3. Rydzyk nie dostanie ani grosza emerytury! Zaskakujące fakty
  4. Syn Zenka Martyniuka będzie chciał unieważnić małżeństwo
  5. Jackowski przepowiedział przyszłość Roberta Biedronia. Ma bardzo złe wieści
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Źródło: Wirtualna Polska
Następny artykuł