Dramat uwielbianej dziennikarki. Karolina Szostak potrzebuje pomocy lekarzy

Dramat uwielbianej dziennikarki. Karolina Szostak potrzebuje pomocy lekarzy Źródło: instagram/karolina_szostak/

Karolina Szostak podczas jednego z wywiadów przyznała, że jest chora. Najwyraźniej dieta, którą stosuje, nie okazała się być dla niej do końca dobra. Jak sama mówi, czeka właśnie na wizytę u lekarza.

Karolina Szostak zachwyca internautów. Ci którzy bacznie śledzą ją w mediach społecznościowych mogą bez problemu zauważyć, że dziennikarka chudnie w oczach. Schudła aż 30 kilogramów. 

Chudnie w oczach. Okazuje się, że to zasługa specjalnej diety

Wiele osób, które znacznie tracą na wadze, często musi zmagać się później z efektem jojo - czyli nagłym, ponownym przybieraniem masy ciała. Bardzo często kilogramów, które nam ponownie przybyły jest jeszcze więcej, niż było przed odchudzaniem.

 

Karolina Szostak natomiast, jak sama przyznaje nie obawia się, że efekt jojo ją dotknie. Przyznaje, że regularnie stosuje ona dietę dr Dąbrowskiej, a także pije dużo wody. Dzięki temu udaje jej się utrzymać stałą wagę.

Karolina Szostak otwarcie przyznaje, że jest chora 

Podczas wywiadu dziennikarka przyznała, że prawdopodobnie w skutek odchudzania, pojawiły się u niej pewne problemy zdrowotne. 

 - Na pewno mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy na granicy z Hashimoto. Czekam teraz w kolejce do lekarza, bo chciałabym to określić - wyznaje Szostak.

Na całe szczęście nie lekceważy ona swojego stanu zdrowia i prócz wizyt u lekarza, przyjmuje ona również tabletki. Stosuje także specjalną dietę przeznaczoną dla osób chorych na Hashimoto. Jak sama przyznaje, dzięki temu czuje się o wiele lepiej. 

Czym jest dieta dr. Dąbrowskiej? 

Inaczej zwany też post dr Dąbrowskiej jest niczym innym jak dwuetapowym programem odchudzania. Ma on na celu oczyszczenie naszego organizmu z toksyn. Przywraca równowagę nie tylko wewnętrzną naszego organizmu, ale i zewnętrzną. Osoby, które stosują dietę dr Dąbrowskiej mają za zadanie spożywać niewielkie ilości określonych warzyw i owoców. Taki zabieg pozwala nam uniknąć efektu jojo po zrzuceniu znacznej ilości tkanki tłuszczowej naszego ciała.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdrowie ponad wszystko 

Osoby, które tak jak dziennikarka, chcą pozbyć się paru zbędnych kilogramów muszą pamiętać, że nasze zdrowie jest najważniejsze. Przed zastosowaniem diety powinniśmy skonsultować się z lekarzem oraz dietetykiem czy ta którą chcemy zastosować jest dla nas odpowiednia i czy nie wpłynie źle na nasz organizm. W przypadku gdy źle dobierzemy dietę w stosunku do naszych zapotrzebowań może odbić się to na naszym zdrowiu. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Dramat Anny Seniuk. Najpierw mąż zostawił ją dla młodszej, a później odkryła, że ma raka!
  2. Legendarna polska piosenkarka była katowana przez męża. "Wylądowałam w szpitalu". Jej kariera wisiała na włosku
  3. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  4. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok
  5. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja
  6. Maryla Rodowicz pokazała dziury. Teraz chce wystąpić w samych majtkach

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News