Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno Źródło: Instagram/Karolina Szostak

Karolina Szostak szczerze opowiedziała o swoim życiu prywatnym. Gwiazda cierpi na nieuleczalną chorobę. Przyznała, że diagnoza pojawiła się za późno. Teraz musi sobie radzić z przykrymi dolegliwościami.

Karolina Szostak postanowiła w odważny i szczery sposób podzielić się ze wszystkimi historią swojej choroby. Gwiazda cierpi bowiem na schorzenie, na które niestety nie ma żadnego skutecznego leku. Celebrytka uważa, że diagnoza związana z jej zdrowiem, została postawiona za późno.

Karolina Szostak w szczerym wyznaniu

Karolina Szostak od kilku lat cierpi na poważną chorobę, z którą zmaga się wiele osób. Celebrytka znacznie przytyła i borykała się ze złym samopoczuciem. Dopiero, gdy usłyszała diagnozę, mogła podjąć odpowiednie działania w celu zminimalizowania dolegliwości. 

Teraz dziennikarka postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Opowiedziała o przebiegu swojej choroby. Karolina Szostak choruje na zapalenie tarczycy typu Hashimoto. Z przykrością przyznała, że nie ma na nią lekarstwa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Codzienne zmagania 

Karolina Szostak przed długi czas korzystała z różnych konsultacji lekarskich i w wielu przypadkach spotykała się niestety z błędną diagnozą, co wydłużyło czas rozpoznania choroby Hashimoto. Choruje na nią od 13,4 do 38 proc. ludzi. 

– Po pierwsze bardzo późno się dowiedziałam o Hashimoto i bardzo długo leczyłam się na niedoczynność tarczycy. W zasadzie było to na granicy niedoczynności i Hashimoto, bo różnie lekarze diagnozują te choroby. Jeden mówi tak, drugi tak – opowiedziała o swoich doświadczeniach dziennikarka Polsatu. 

Przyznała również, że impulsem do zgłoszenia się do specjalisty był fakt, że drastycznie przytyła. Nie była w stanie wytłumaczyć, skąd nagle pojawiła się u niej taka nadwaga. Wtedy wreszcie postawiono jej właściwą diagnozę. Nie ma żadnych leków, które całkowicie neutralizują działanie tej choroby. Karolina Szostak całe życie będzie musiała się zmagać z przykrymi konsekwencjami tej dolegliwości.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiedzieli, że ich dziecko urodzi się poważnie chore. Gdy tylko je zobaczyli, odjęło im mowę
2. Wszyscy są ranni. Napływają straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości

Twierdzi, że najważniejsze w minimalizowaniu objawów jest stosowanie się do określonej diety i pamiętanie o regularnych posiłkach. Wskazany jest także ruch, ponieważ osoby cierpiące na Hashimoto mają problemy z metabolizmem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Taxi nad morzem to OSZUSTWO! Za jeden kurs płacisz jak za trzy
  2. Syn znanego aktora TVP zmarł na jego rękach. On i jego rodzina bardzo to przeżyli
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News