Szelągowska właśnie odchudza się szybciej niż Szostak u szczytu formy. Z ciała gwiazdy TVN już mało zostało

Szelągowska właśnie odchudza się szybciej niż Szostak u szczytu formy. Z ciała gwiazdy TVN już mało zostało Źródło: Instagram/Dorota Szelągowska

Karolina Szostak zaprezentowała swoje ostatnie efekty diety dr Ewy Dąbrowskiej, którą zdaniem wielu nadal stosuje. Spektakularna metamorfoza, którą przeszła gwiazda, szerokim echem obiła się we wszystkich mediach plotkarskich. To jednak nic przy tym, co udało się osiągnąć Dorocie Szelągowskiej. Niewiele zostało z jej dawnej figury.

Karolina Szostak dzięki postom Ewy Dąbrowskiej zrzuciła kilkadziesiąt kilogramów. Dzisiaj jest zupełnie nie do poznania. Jej metamorfoza jest tak spektakularna, że media zastanawiały się, czy komuś uda się pobić jej osiągnięcie. Choć poprzeczka była postawiona bardzo wysoko, ostatecznie udało się to Dorocie Szelągowskiej, która właśnie zaprezentowała efekty swojej diety na łamach magazynu "Twój Styl".

Karolina Szostak będzie zazdrosna o przemianę Doroty Szelągowskiej? Gwiazda zaprezentowała właśnie swoją spektakularną metamorfozę

Dorota Szelągowska stwierdziła niegdyś w wywiadach, a także na swoich social mediach, że przydałaby się jej niewielka metamorfoza. Miała wówczas na myśli swoją wagę. Gwiazda TVN znana jest z twardej osobowości i silnej woli - natychmiast wzięła się do dzieła.

Dzisiaj możemy podziwiać efekty jej niesamowitej metamorfozy. Jak twierdzą internauci - przebiła tym samym nawet transformację Karoliny Szostak, która przez długi czas nie miała sobie równych. Chwaliła się wówczas efektami diety dr Ewy Dąbrowskiej, która pomogła jej zrzucić nadwagę w postaci nadprogramowych 30 kilogramów. Choć nie wiemy, ile schudła Dorota Szelągowska, nie jest to jednak istotne. Najważniejszy jest ostateczny efekt, a ten, zdaniem użytkowników sieci, jest wręcz piorunujący.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - O Chrystusie, jaka noga! - napisała zafascynowana okładką "Twojego Stylu" fanka Szelągowskiej.

 - Wow, co za przemiana. Niesamowite! - czytamy komentarz użytkowniczki.

Gwiazda TVN poinformowała swoich fanów w opisie zdjęcia, że fotografie przedstawiają jej prawdziwą przemianę i faktyczny wygląd. Szelągowska porównywała zdjęcie przed obróbką i po i nie zauważyła większej różnicy - poza drobnymi zmianami.

 - (...) Wbrew pozorom wcale nie jest mocno retuszowane - porównałam z oryginałem - czytamy.

Tym samym Szelągowska stała się inspiracją dla fanek, które zadeklarowały, że też chcą schudnąć do lata, które zbliża się wielkimi krokami.

Fot. Instagram / Dorota Szelągowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu