Tak wstydliwej wpadki Karolina Szostak nie zaliczyła jeszcze nigdy. Wpis o diecie to żenada, ale śmieszy do łez

Tak wstydliwej wpadki Karolina Szostak nie zaliczyła jeszcze nigdy. Wpis o diecie to żenada, ale śmieszy do łez Źródło: YouTube - Magazyn Gala

Karolina Szostak zaliczyła niedawno wyjątkowo bolesną wpadkę. Gwiazda telewizji Polsat zamieściła wpis dotyczący jej diety na Instagramie. Słowa znanej prezenterki rozbawiły internautów do łez.

Karolina Szostak stawiana jest w ostatnich miesiącach jako wzór osoby, która przeszła nieprawdopodobną wręcz metamorfozę. Gwiazda telewizji Polsat schudła o kilkadziesiąt kilogramów, a jej przemianę mogliśmy na bieżąco obserwować na ekranie. Wiele osób do dzisiaj uważa, że znana prezenterka zna się na diecie, dzięki czemu może zarażać kolejnych internautów chęcią dokonywania zmian.

Dziennikarka jest bardzo aktywna również w internecie, gdzie stara się publikować wszystkie najważniejsze wydarzenia z jej życia codziennego. Ostatni wpis Karoliny Szostak bardzo rozbawił jednak internautów, którzy stwierdzili, że prezenterka sama prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy z wpadki, jaką zaliczyła. Związana z Polsatem dziennikarka z pewnością długo nie zapomni nieszczęśliwego wpisu w mediach społecznościowych.

Karolina Szostak zaliczyła wielką wpadkę

Znana prezenterka aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie lubi dzielić się nie tylko tym, co robi w wolnym czasie, ale również przepisami na zdrowe dania i swoimi metodami na to, by wyglądać dobrze. W ostatnim wpisie jednak zdarzyło jej się zaliczyć błąd, na który uwagę szybko zwrócili internauci. Gwiazda początkowo nie zauważyła swojej wpadki, którą usunęła dopiero po pewnym czasie.

- Chcecie jeść zdrowo i chudnąć? Dzięki My Juicy Jar nie będziecie czuli, że jesteście na diecie, a Wasze samopoczucie będzie cudowne. Jestem tego żywym przykładem! Karola, wrzuć pls posta na insta do siebie jak możesz - mogliśmy przeczytać obok najnowszego zdjęcia, które zamieściła Karolina Szostak.

Karolina Szostak poprawiła swój błąd

Szostak nie odniosła się do swojego błędu, jednak szybko naprawiła błąd i usunęła zdanie, które zapewne zostało dodane przez producentów produktu, który reklamuje. Internautom nie umknęła wspomniana wpadka, którą zaczęli głośno komentować. Nie kryli przy tym wielkiego rozbawienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ale product placement... dosłownie! Karolina, czytaj na przyszłość posty, które masz opublikować - pisze jedna z internautek, zwracając się do znanej prezenterki z poradą.

Dziennikarka z pewnością długo nie zapomni swojej wstydliwej wpadki. Nie jest tajemnicą, że celebryci reklamują w swoich social mediach różne produkty, jednak zawsze starają się, aby zrobić to w sposób jak najbardziej naturalny. Prezenterka zaś zdemaskowała cały koncept współpracy między marką a gwiazdą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające
  5. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny
  6. Rodzina gwiazdora „Ranczo” odchodzi od zmysłów. Smutne informacje o jego stanie zdrowia

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News