Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Karolina Szostak wskazała

Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Karolina Szostak wskazała Źródło: Screen/ YouTube/ Magazyn Gala

Karolina Szostak zdradziła, komu kibicuje w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Niewykluczone, że celebrytka będzie na koniec usatysfakcjonowana - jej faworytka radzi sobie w programie bardzo dobrze.

Karolina Szostak, która sama ma za sobą doświadczenie w zmaganiach podczas tanecznego show, zdradziła, komu życzy wygranej w 10. edycji programu. Nowy "Taniec z gwiazdami" wystartował kilka tygodni temu i faworytce Szostak wiedzie się całkiem dobrze. Niewykluczone, że celebrytka będzie usatysfakcjonowana wynikiem finału. 

Karolina Szostak zdradza, komu kibicuje

Karolina Szostak wystąpiła w pierwszej pod skrzydłami Polsatu edycji "Tańca z gwiazdami". Odpadła już w czwartym odcinku, lecz zyskała spore grono fanów. Celebrytka wie doskonale, jak trudny jest występ w tanecznej rywalizacji, dlatego potrafi docenić starania wszystkich uczestników. Ma jednak jedną szczególną faworytkę. To na tę osobę głosuje i za nią trzyma kciuki.

Gwiazda zdradziła, komu życzy wygranej. Jak się okazuje, nie zmieniła preferencji od pierwszego odcinka programu. Od początku dopinguje jedną uczestniczkę.

- Kibicuję Sandrze Kubickiej. Mój głos już ma - wyznaje Karolina Szostak.

Celebrytka przyznaje jednak, że nie ma czasu regularnie oglądać rywalizacji w "Tańcu z gwiazdami".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W piątki wieczorem często pracuję, więc nie mam czasu na śledzenie. Oczywiście pierwszy odcinek widziałam, czyli jak była prezentacja par, a teraz się przyznam szczerze, że nawet nie wiem, kto odpadł - wyjaśnia Szostak.

Sandra Kubicka z szansami na wygraną

Sandra Kubicka w parze z Adamem Adamonisem akurat trzyma się w programie mocno. W dotychczasowych trzech odcinkach nowej edycji z programem musieli pożegnać się: Reni Jusis, Rafał Szatan i Joanna Lazer. Kolejny etap rywalizacji już w piątek wieczorem. Na pewno Sandra Kubicka będzie chciała udowodnić, że nie bez przyczyny należy do jednej z faworytek programu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Kubicka i Adamonis, zapewne ku uciesze Karoliny Szostak, najlepiej zaprezentowali się w drugim odcinku Tańca z gwiazdami. Po swoim występie zebrali aż 27 głosów. Drugą wielką faworytką do zgarnięcia kryształowej kuli jest Barbara Kurdej-Szatan. Rywalizacja gwiazd zapowiada się fascynująco.

Najlepsze newsy dnia

  1. Tysiące rodzin ODCIĘTYCH od 500 plus. Ty też możesz mieć problem
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler 

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł