Pamiętacie Nel z W pustyni i w puszczy? Dziś wygląda zjawiskowo

Pamiętacie Nel z W pustyni i w puszczy? Dziś wygląda zjawiskowo

Nel z filmu Gavina Hooda z 2001 roku na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza "W Pustyni i w puszczy" czyli Karolina Sawka została bardzo ciepło przyjęta przez widzów. Nie inaczej było z filmowym Stasiem czyli Adamem Fidusiewiczem. Niedawno spotkali się po latach. Karolina Sawka, filmowa Nel, wygląda olśniewająco. 

Nel z "Pustyni i puszczy" której rola była odgrywana przez córkę znanego rysownika i karykaturzysty Henryka Sawki, Karolina, stała się idolką ówczesnych nastolatków. Przez wiele lat próżno jej było szukać w nowych produkcjach. Dopiero niedawno mogliśmy ją zobaczyć w filmie "Soyer" w reżyserii Łukasza Barczyka. Trzeba przyznać, że młoda aktorka wygląda pięknie.

Nel i Staś - spotkanie po latach

Niedawno Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz spotkali się po latach. Fidusiewicz, którego często możemy oglądać w produkcjach serialowych takich jak: "Na wspólnej" czy "Czas honoru" lepiej wykorzystał szum wokół filmu, jaki powstał przed laty. Na portalu Instagram pojawiło się wspólne zdjęcie Sawki i Fidusiewicza. Filmowa Nel zmieniła się bardzo i trzeba przyznać, że wyrosła na przepiękną kobietę. Miejmy nadzieję, że niedługo będziemy mogli ją zobaczyć w kolejnych produkcjach i jej rola w filmie "Soyer" z 2017 roku nie będzie ostatnią w jakiej będzie nam dane ją zobaczyć.
POZOSTAŁA TREŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Karolina Sawka podbije polskie kino?

Warto zaznaczyć, że Karolina Sawka w 2013 roku rozpoczęła studia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi na wydziale aktorskim. Warto również dodać, że grała w sztuce Artura Barcisia pod tytułem "Jabłko" w Teatrze Żelaznym w Katowicach. Interesująca się tańcem, muzyką i fotografem, młoda studentka w 2000 roku została uhonorowana tytułem: "Ambasador Szczecina", a za rolę w "Pustyni i w puszczy" otrzymała nagrody na festiwalach "Ale Kino!" i Giffoni Film Festival. Obie nagrody otrzymała w 2001 roku.   nel z pustyni i w puszczy fot. facebook.pl/karolinasawkaNajlepsze newsy dnia:

  1. Doda w ciężkiej żałobie. Nie może się pozbierać
  2. Alicja Bachleda-Curuś jest załamana. Musi jej pomóc przyjaciółka
  3. Świat według Kiepskich zniknie z TV? Fani serialu zrozpaczeni
Następny artykuł