Nel z filmu Gavina Hooda z 2001 roku na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza „W Pustyni i w puszczy” czyli Karolina Sawka została bardzo ciepło przyjęta przez widzów. Nie inaczej było z filmowym Stasiem czyli Adamem Fidusiewiczem. Niedawno spotkali się po latach. Karolina Sawka, filmowa Nel, wygląda olśniewająco. 

Nel z „Pustyni i puszczy” której rola była odgrywana przez córkę znanego rysownika i karykaturzysty Henryka Sawki, Karolina, stała się idolką ówczesnych nastolatków. Przez wiele lat próżno jej było szukać w nowych produkcjach. Dopiero niedawno mogliśmy ją zobaczyć w filmie „Soyer” w reżyserii Łukasza Barczyka. Trzeba przyznać, że młoda aktorka wygląda pięknie.

Nel i Staś – spotkanie po latach

Niedawno Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz spotkali się po latach. Fidusiewicz, którego często możemy oglądać w produkcjach serialowych takich jak: „Na wspólnej” czy „Czas honoru” lepiej wykorzystał szum wokół filmu, jaki powstał przed laty.

Na portalu Instagram pojawiło się wspólne zdjęcie Sawki i Fidusiewicza. Filmowa Nel zmieniła się bardzo i trzeba przyznać, że wyrosła na przepiękną kobietę. Miejmy nadzieję, że niedługo będziemy mogli ją zobaczyć w kolejnych produkcjach i jej rola w filmie „Soyer” z 2017 roku nie będzie ostatnią w jakiej będzie nam dane ją zobaczyć.

POZOSTAŁA TREŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]

Karolina Sawka podbije polskie kino?

Warto zaznaczyć, że Karolina Sawka w 2013 roku rozpoczęła studia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi na wydziale aktorskim. Warto również dodać, że grała w sztuce Artura Barcisia pod tytułem „Jabłko” w Teatrze Żelaznym w Katowicach.

Interesująca się tańcem, muzyką i fotografem, młoda studentka w 2000 roku została uhonorowana tytułem: „Ambasador Szczecina”, a za rolę w „Pustyni i w puszczy” otrzymała nagrody na festiwalach „Ale Kino!” i Giffoni Film Festival. Obie nagrody otrzymała w 2001 roku.

 

nel z pustyni i w puszczy
fot. facebook.pl/karolinasawka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doda w ciężkiej żałobie. Nie może się pozbierać
  2. Alicja Bachleda-Curuś jest załamana. Musi jej pomóc przyjaciółka
  3. Świat według Kiepskich zniknie z TV? Fani serialu zrozpaczeni

Znani, którzy zachorowali na Alzheimera [ZDJĘCIA]

Zobacz również