Koszmar polskiej rodziny wstrząsnął społecznością. Nie żyje Karolina

Koszmar polskiej rodziny wstrząsnął społecznością. Nie żyje Karolina Źródło: fot. flickr.com

Karolina urodziła się z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Z tego też powodu jej ojciec ciężko pracował, aby zapewnić córce życie na odpowiednim poziomie. Nikt się nie spodziewał, że tę rodzinę spotka potworna tragedia.

Karolina od samych narodzin wymagała bardzo specjalistycznej opieki. Dziewczynka stała się prawdziwym oczkiem w głowie swojego ojca, który zrobiłby dla niej dosłownie wszystko. Doszło nawet do tego, że mężczyzna wyjechał do Norwegii, aby pracować na rusztowaniach. W ten sposób wysyłając pieniądze rodzinie mógł zapewnić swojej rodzinie wszystko, co jest potrzebne. Wtedy też ojciec Karoliny sam nabawił się problemów ze zdrowiem. Nikt się nie spodziewał, że będzie to preludium niebywałej tragedii.

Karolina została pochowana wraz z ojcem

Przyjście na świat niepełnosprawnego dziecka wypełnione jest bardzo skrajnymi emocjami. Z jednej strony rodzice przepełnieni są szczęściem, że na świecie pojawiło się ich długo wyczekiwane maleństwo, natomiast z drugiej obawiają się, czy uda im się w odpowiedni sposób zadbać o los i życie potomka. W tym przypadku nikt, kto znał Jana O., nie podejrzewałby, że mężczyzna mógłby kiedykolwiek skrzywdzić swoją córkę. Przez 20 lat Jan O. robił, co tylko mógł dla Karoliny, ale gdy sam zachorował i przeszedł operację trzustki, nie mógł już ciężko pracować. Przez to jego rodzina popadła w poważne problemy finansowe. Mężczyzna w końcu posunął się do tego, że wolał zabić swoje własne dziecko niż pozwolić, aby cierpiała za życia. Gdy jego zbrodnia się dokonała, sam odebrał sobie życie, aby nadal być przy Karolinie. Jan O. w swoim liście pożegnalnym dokładnie opisał, co było przyczyną tego, że podjął taką, a nie inną decyzję.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nikt z początku nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Ostatecznie podczas mszy pogrzebowej przed ołtarzem stanęły dwie trumny. Jedna biała, a druga drewniana. Obie zostały złożone w jednym grobie rodzinnym. Karolina oraz jej ojciec zostali pochowani na cmentarzu przy ich rodzinnej miejscowości. Wszyscy zebrani zachodzili w głowę, jak mogło dojść do tak potwornej tragedii. Rodzina oraz przyjaciele doskonale wiedzieli, że mężczyzna kochał swoją córkę ponad życie. To straszne, że niektóre sytuacje życiowe, które nie zawsze są zależne od nas, mogą doprowadzić człowieka do tak drastycznych kroków.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Za zabójstwo dostała tylko 5,5 roku. „Pobyt w więzieniu mógłby być uciążliwy”
  4. Dramat Grażyny Torbickiej. Rodzinny koszmar gwiazdy
  5. Pani Ola wychowuje 5 dzieci. Twierdzi, że „Mama plus” krzywdzi kobiety
  źródło: Super Express
Następny artykuł