Niepokojące doniesienia o córce Adama Małysza. Chodzi o jej zdrowie

Niepokojące doniesienia o córce Adama Małysza. Chodzi o jej zdrowie Źródło: karolina_malysz/ Instagram

Dziś pojawiło się niepokojące wyznanie Adama Małysza, w którym przyznał, że jest zakażony COVID-19. Teraz media obiegają doniesienia o córce skoczka. Karolina Małysz nie ma najłatwiejszego czasu.

Po wiadomości, która pojawiła się dzisiaj na temat Adama Małysza, w mediach natychmiast pojawiły się niepokojące doniesienia na temat żony i córki byłego skoczka. Karolina Małysz i jej mama zostaną objęte kwarantanną?

Adam Małysz zakażony COVID-19. Co z kadrą narciarską?

Jak informowaliśmy, Adam Małysz przekazał, że jest zakażony koronawirusem. Były skoczek zamieścił w mediach społecznościowych niepokojący wpis, w którym wyznał, jaki jest jego stan zdrowia. W związku z tym, że sportowiec miał kontakt z kadrą narciarską, z którą widział się ostatni raz 12 czerwca w Zakopanem. 

12 osób z kadry i 12 osób z obsługi przeniosło się już do Wisły, gdzie czekają na decyzje wydane przez sanepid w sprawie kwarantanny. Najprawdopodobniej wszyscy będą musieli przejść testy na koronawirusa. 

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ


- Wszyscy spotkali się w poniedziałek i ustalili, że kadra zostanie w hotelu na dłużej. Zgrupowanie trwa do piątku, ale może zostać przedłużone. W tym momencie sytuacja jest uporządkowana - zdradził sekretarz Polskiego Związku Narciarskiego Jan Winkiel.

Zgodnie ze słowami Jana Winkiela, który widział się w poniedziałek z Adamem Małyszem na pogrzebie Jerzego Pilcha, były skoczek mógł zakazić się od burmistrza Wisły Tomasza Bujoka. W związku z pozytywnym wynikiem testu zagrożone są także jego żona i córka, Karolina Małysz. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę. Polacy dostaną dodatkowe pieniądze

2. Nie żyje 31-letnia mistrzyni. Odeszła tuż po porodzie

Karolina Małysz i żona Adama Małysza zostaną objęte kwarantanną?

Wiadomo także, że w ostatnich dniach były skoczek narciarski miał także kontakt z żoną i córką. Karolina Małysz razem z mamą z pewnością będą musiały poddać się testom. Możliwe, że kobiety zostaną także objęte kwarantanną. Jednak zarówno w przypadku żony i córki, jak i kadry narciarskiej, to sanepid będzie podejmować ostateczną decyzję. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Bardzo złe informacje w sprawie Turnieju Czterech Skoczni. Polacy będą musieli poradzić sobie bez kibiców
  3. Dramat w ośrodku wypoczynkowym, Polacy pilnie trafili do kwarantanny. Chodzi o 50 osób, zdecydowana większość to turyści z południa kraju
  4. Oglądał Big Brothera i zobaczył u uczestniczki niepokojący objaw. Diagnoza niemal ją załamała
  5. Syn Romana Kłosowskiego dopiero po śmierci ojca zdecydował się na szczere wyznanie. Fani zaleją się łzami
  6. Uwaga: Każdy Polak dostanie dziś wiadomość SMS. Znamy jej treść, bardzo ważne

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News