Korwin-Piotrowska pierwszy raz szczerze o traumie. Przez nią osiwiała

Korwin-Piotrowska pierwszy raz szczerze o traumie. Przez nią osiwiała Źródło: fot. Facebook

Karolina Korwin-Piotrowska to dziennikarka znana ze swojego ciętego języka. Często wyśmiewa inne celebrytki z powodu ich zapatrzenia w modę i urodę. Na jaw wyszło jednak, że sama Korwin-Piotrowska nie jest w tej kwestii święta. Naczelna polska "plotkara" przez lata ukrywała siwe włosy.

Jej siwizna nie była podobno wynikiem starzenia, ani genów. Wywołało ją tragiczne wydarzenie w życiu gwiazdy. Chodzi najprawdopodobniej o pożar mieszkania, w którym zginęły jej ukochane psy. Od tamtego czasu Karolina Korwin-Piotrowska bardzo często miewała lęki, paraliże nocne, a jej podatność na jakikolwiek stres była zwiększona. Nie chciała, żeby ludzie dowiedzieli się o jej siwiźnie, dlatego przez cały czas regularnie ją farbowała.

Karolina Korwin-Piotrowska w końcu zaprezentowała prawdziwą siebie!

Dziennikarka odważnie przyznała się do tego, że ma siwe włosy i próbowała je ukrywać pod farbą. Oznajmiła jednak, że przełamała w końcu swój strach i postanowiła pokazać swoją prawdziwą twarz. - Mam siwe włosy. Niemal biała stałam się, co skutecznie przykrywałam farbą, w wyniku dramatycznych wydarzeń w moim życiu pięć lat temu. Wtedy, także ze względów zdrowotnych, nie byłam gotowa na ten krok. Na pokazanie w świecie wiecznie młodych, gładkich ludzi tego, że lata lecą. Ale dzięki moim przyjaciołom z Wilcza 18, zrobiłam to. I docelowo będę biała. Kilka godzin na fotelu i VOILA! Wreszcie przestaję udawać. Martwić się o ten cholerny odrost. O to, czy ktoś zobaczy, że nie mam 18 lat. I uzna, że jestem "stara". Chrzanić to. Bo raz się żyje. Szczerość przede wszystkim. Dziękuję Tomkowi Zajczykowi i Oliwii Cudnej z Wilczej 18. dziękuję Piotrkowi Hullowi za motywację i przyjaźń - napisała pod zdjęciem z nowym wizerunkiem Karolina Korwin-Piotrowska. Można się tylko cieszyć, że dziennikarka odnalazła w końcu odwagę, by pokazać światu prawdziwą siebie. Fani wspierają ją i twierdzą, że w siwym gwieździe naprawdę do twarzy! Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To koniec Imperium Rydzyka? Chcą je zlikwidować
  2. Wstrząsające! Gwiazda TVN próbowała się zabić
  3. Nie żyje idol nastolatek. Wstrząsające okoliczności śmierci
  4. Widzowie Dzień Dobry TVN są w szoku. Stacja szykuje ogromną zmianę
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News