Kondolencje napływają ze wszystkich stron. Nowotwór niestety okazał się nie do pokonania, nie żyje Karolina Bojarska

Kondolencje napływają ze wszystkich stron. Nowotwór niestety okazał się nie do pokonania, nie żyje Karolina Bojarska Źródło: unsplash.com niklas_hamann

Karolina Bojarska walczyła do końca. Niestety, podstępny nowotwór nie dawał za wygraną, aż w końcu okazał się silniejszy. Media właśnie obiegły smutne informacje o śmierci Karoliny.

Karolina Bojarska stoczyła długą i wyczerpującą walkę z rakiem. Najbliżsi wspierali ją przez cały czas, nawet na moment nie tracąc nadziei. Niestety, na nic zdały się również modlitwy. Karolina słabła z każdym dniem coraz bardziej, aż nadeszła chwila, w której zupełnie zabrakło jej sił do dalszej bitwy. Właśnie poinformowano o jej odejściu, prawdziwy dramat. 

Nowotwór okazał się silniejszy. Karolina Bojarska nie żyje 

"Super Express" z bólem przekazał przykre informacje o odejściu 28-letniej tarnowianki, Karoliny Bojarskiej, która miała za sobą niewyobrażalną bitwę o zdrowie. Młoda kobieta odeszła we wtorek, 23 czerwca. Raka zdiagnozowano u niej w sierpniu 2019 i od tamtej pory trwała jej heroiczna walka. Rokowania były raz lepsze, raz gorsze. Krewni i przyjaciele zorganizowali zbiórkę pieniędzy na jej dalszej leczenie, a w akcję zaangażowali się mieszkańcy z całej Polski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niestety, lekarze nie potrafili zlokalizować źródła raka, co znacząco wpływało na skuteczność procesu leczenia. Nim udało się poznać przeciwnika od podszewki i podjąć właściwe kroki, Karolina odeszła na dobre. Jej najbliżsi pogrążyli się w głębokiej rozpaczy. Jak podano, ceremonia pogrzebowa została zaplanowana na najbliższą sobotę, 27 czerwca, na cmentarzu w Tarnowie-Krzyżu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne, co spotkało Rozenek podczas spaceru z Heniem. Konieczna była akcja ratunkowa, do stawu wpadł pies gwiazdy

2. Widok grobu małej Madzi do dziś wzrusza do łez. Wiele osób pamięta straszną zbrodnię

Znajomi oraz krewni zapamiętają Karolinę jako zawsze uśmiechniętą, ambitną kobietę. 28-latka czerpała z życia całymi garściami, kochała sport, a zamiłowanie do siatkówki, jazdy na nartach czy desce surfingowej mogła dzielić z oddanymi przyjaciółmi. Wszyscy do końca wierzyli, że tak zdeterminowanej i silnej osobie uda się pokonać chorobę. Los jednak wybrał inaczej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dodaj musztardę do kotletów mielonych. Efekt cię mocno zaskoczy, rodzina od razu poprosi o dokładkę
  2. Mąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława Bieniuka
  3. Jako dziewczyna Janosika podbiła serca Polaków. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda jej życie
  4. Nieoczekiwanie mama Kacperka wystosowała rozpaczliwy apel. Ręce opadają
  5. Niewyobrażalny dramat gwiazdy TVN. Rodzinna tragedia spadła na nią jak grom z jasnego nieba, zdjęcia wycisną łzy z każdego
  6. IMGW wydało alert. Prognozowane są groźne zjawiska, możliwe trąby powietrzne, 4 województwa szczególnie ucierpią

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News