Kim jest oszałamiająco piękna, tajemnicza 20-latka, która podróżowała z Durczokiem? To Karolina!

Kim jest oszałamiająco piękna, tajemnicza 20-latka, która podróżowała z Durczokiem? To Karolina! Źródło: youtube.com/Super Express

W ostatnich dniach wszyscy mówią o wypadku dziennikarza Kamila Durczoka, który miał miejsce na autostradzie A1. Teraz wiemy, że w aucie u jego boku był ktoś jeszcze. To 20-letnia Karolina.

Karolina, bo tak według ustaleń mediów ma na imię 20-latka, podróżowała wraz z Kamilem Durczokiem jego luksusowym BMW z Władysławowa do Katowic. Według informacji podanych w mediach dziennikarz i jego partnerka mieli tam spędzić cztery dni u brata Durczoka. Czas ten mijał im na zabawie oraz piciu alkoholu, aż doszło do wypadku.

Niemalże cała Polska od kilku dni aż huczy o wypadku, który spowodował Kamil Durczok. Wedle badań na obecność alkoholu w jego organizmie znajdowały się ponad 2 promile tej substancji, co jest poziomem o wiele wyższym niż ten dopuszczalny przez kodeks prawa drogowego.

Durczok nie podróżował sam, u jego boku była 20-letnia Karolina

Początkowo opinia publiczna nie miała pojęcia, że były szef Faktów w TVN podróżował z osobą towarzyszącą. Jednak teraz już wiadomo, że na fotelu pasażera siedziała 20-letnia Karolina, która z dziennikarzem poznała się niedawno pod Krakowem.

Wygląda na to, że bardzo szybko wpadli sobie w oko, skoro postanowili razem spędzić wolny czas we Władysławowie. Niestety jak na razie, mediom nie udało się ustalić dokładniej tożsamości 20-latki, jak i większej ilości szczegółów dotyczących jej osoby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

20-letnia Karolina wciąż pozostaje gigantyczną zagadką, ale niewykluczone, że na drodze postępowania, które toczy się w tej sprawie, dowiemy się dokładnie kim jest ta oszołamiająco piękna, tajemnicza kobieta. Aktualnie sąd odrzucił wniosek złożony przez prokuraturę o zatrzymaniu Kamila Durczoka w areszcie. Dziennikarz został uwolniony po wpłaceniu 15 tysięcy złotych poręczenia majątkowego, ale prokuratura zamierza się od tej decyzji odwołać.

 - Bardzo, bardzo wszystkich przepraszam. Wszystkich, którzy we mnie wierzyli i mi ufali. To są bardzo trudne dni dla mnie. To, co się wydarzyło, jest karygodne. Ani przez moment nie zaprzeczałem faktom, które zgromadziła policja i prokuratura. Pozostaje mi przeprosić widzów, internautów, czytelników. Najbardziej chciałbym przeprosić moich najbliższych, bo zostali narażeni na cierpienie, na które w najmniejszym stopniu nie zasłużyli - oświadczył Kamil Durczok.

Mimo to dziennikarz nie przyznaje się do jednego z zarzucanych mu czynów. Chodzi dokładniej o spowodowanie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, co jest o wiele bardziej poważnym przestępstwem, niż prowadzenie pod wpływem alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

 

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News