To rozstanie było dla niego męką. Strasburger opowiedział o tym dopiero teraz

To rozstanie było dla niego męką. Strasburger opowiedział o tym dopiero teraz Źródło: Screen/Youtube/Superstacja

Karol Strasburger dał się poznać przede wszystkim jako dowcipny prowadzący "Familiady". Jednak jego życie nie zawsze było usłane różami. O swojej niełatwej historii gwiazdor TVP opowiada dopiero teraz.

Karol Strasburger dał się poznać przede wszystkim jako gospodarz kultowego teleturnieju TVP "Familiada". Widzowie doskonale znają jego specyficzne poczucie humoru i widzą w nim bardzo pogodnego człowieka. Jednak życie aktora i prezentera telewizyjnego nie zawsze było usłane różami. Karol Strasburger przechodził w swoim życiu również bardzo trudne momenty.

Gwiazdor TVP w jednym z wywiadów opowiedział o swoim dzieciństwie. Jak się okazuje, nie było ono łatwe. Prezenter musiał przejść przez wiele trudnych doświadczeń, które ukształtowały jego osobowość. Metody wychowawcze rodziców były bardzo konsekwentne i chwilami również dość surowe. Karol Strasburger podzielił się także bolesnymi wspomnieniami.

Karol Strasburger nie miał łatwego dzieciństwa. Rodzice rozstali się, gdy był w podstawówce

Gospodarz teleturnieju "Familiada" otwarcie przyznaje, że jego dzieciństwo nie składało się wyłącznie z radosnych wspomnień. W rozmowie z mediami wyznał, że jego rodzice rozstali się, gdy był małym chłopcem:

- Gdy kończyłem szkołę podstawową, moi rodzice rozwiedli się. Zamieszkałem z mamą. Ojciec założył drugą rodzinę. Relacje z nim początkowo nie układały się najlepiej, ale nie straciłem z nim kontaktu - opowiadał.

Prezenter TVP bardzo przeżył rozstanie rodziców. W tamtym momencie życia było ono dla niego olbrzymim ciosem. Dla każdego chłopca ojcowski autorytet ma kluczowe znaczenie. Karol Strasburger wspomina, że jego relacje z tatą nie należały do najłatwiejszych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Dzieci i ryby głosu nie mają". Ojciec był surowy dla Strasburgera

Karol Strasburger przyznaje, że w jego domu panowały bardzo rygorystyczne metody wychowawcze. Rodzice byli wobec niego dość surowi:

- Byli konsekwentni. Jeśli coś się im nie spodobało w moim zachowaniu, od razu mi o tym mówili. Świat dorosłych i świat dzieci były mocno rozgraniczone. Ojciec zawsze powtarzał, że "dzieci i ryby głosu nie mają". Jeśli w mojej obecności toczyła się ważna rozmowa, nie mogłem przeszkadzać - wspomina. 

Życie Karola Strasburgera nie było usłane różami. Jednak popularny prezenter zawsze starał się szukać pozytywnych stron. Dziś jest w szczęśliwym związku i tylko czasami rozpamiętuje bolesne wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  3. Gdy wyszła na scenę, wszyscy zaniemówili. Poznaliśmy sobowtóra Agnieszki Chylińskiej
  4. Co za konstrukcję na głowie miała Pavlović! Fryzura jurorki zaskoczyła widzów TzG
  5. Gwieździe TVN rośnie brzuch. Jest w ciąży i twierdzi, że tak wygląda prawdziwa kobieta
  6. Tragiczna kolacja w Wielkopolsce. Mężczyzna zmarł w toalecie tuż po posiłku

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News