Karol Strasburger w 2013 roku stracił ukochaną żonę, która zmarła na białaczkę. Jakiś czas później związał się jednak z 38 lat młodszą kochanką, która bardzo szybko zapowiedziała ich ślub oraz dzieci. Aktor ma jednak całkowicie inny plan na ich związek, o czym publicznie opowiedział.

Małgorzata Weremczuk przez długi czas była agentką Strasburgera, dbającą o jego interesy. Gdy celebryta stracił żonę, pomogła mu wyjść z przygnębienia. Jakiś czas później okazało się za to, że para zdecydowanie się zbliżyła i postanowiła rozpocząć nowe, wspólne życie.

Karol Strasburger o młodszej kochance

– Znaliśmy się kilka lat, głównie z różnych sytuacji towarzyskich, ale Małgosia miała swoje życie, a ja swoje. (…)  Zaczęło iskrzyć może z rok temu. Czasem tak to już jest. Na przykład ludzie chodzą razem do szkoły, znają się długo i nic z tego nie wynika. Ale gdy po latach znów się spotykają, pojawia się między nimi chemia. Małgorzata długo była dla mnie wyłącznie znajomą. A później nagle staliśmy się ludźmi bez zobowiązań partnerskich i zaczęliśmy przyglądać się sobie inaczej – opowiedział Strasburger w wywiadzie.

Co ciekawe, Weremczuk jakiś czas temu wylewnie opowiadała w mediach o planach na ślub oraz dzieci. Dużo starszy kochanek poniżył ją jednak w jednym z wywiadów. Przyznał bowiem, że jego wizja przyszłości znacząco różni się od przewidywań agentki.

Szczere wyznanie celebryty

– Rzeczywiście, jestem zakochany i szczęśliwy. Życie jakoś mi się układa. Fakt, że Małgosia jest młodsza, nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, że mamy wspólny język, pasje i zainteresowania. Jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni i fajnie nam się układa, ale nie planuję ani ślubu, ani dziecka. Nie mam w głowie takich pomysłów – przyznał bowiem w bardzo otwarty sposób Strasburger.

Znajomi pary opowiedzieli w mediach o tym, jak zareagowała partnerka Strasburgera, kiedy dowiedziała się, że jej ukochany nie planuje jednak z nią dzieci. Małgorzata Weremczuk miała zalać się łzami i powiedzieć, że nigdy wcześniej nie czuła się bardziej upokorzona. Kobieta wolałaby, żeby partner poinformował ją o tym w rozmowie w cztery oczy w domowym zaciszu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jutro egzamin gimnazjalny. Wiemy, co się w nim pojawi
  2. Jesz Ptasie Mleczko? Lepiej dobrze obejrzyj każdą piankę!
  3. Katarzyna Dowbor zostawiła syna, gdy miał 3 lata. Teraz on opowiada o swoim piekle

Czy jesteś fanem Karola Strasburgera?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]


Znane pary z dużą różnicą wieku. Ile lat ich dzieli? [ZDJĘCIA]

Zobacz również