Karol Strasburger partnerka Małgorzata – tworzą niezwykłą parę w polskim showbiznesie. Niemal czterdzieści lat młodsza kobieta musi stale odpierać ataki tabloidów. W jednym z wywiadów przyznała, że nie jest utrzymanką, a plotki o jej związku są nieprawdziwe.

Karol Strasburger partnerka mężczyzny zaskakuje! Okazuje się, że piękna Małgorzata ma nieco inne podejście do swojego związku niż sugerują portale plotkarskie. W wywiadzie dla jednego z kobiecych tygodników wyznała, co myśli o doniesieniach i co oznacza dla niej miłość. Dwoje podobno łączy niespotykane uczucie.

Karol Strasburger partnerka mężczyzny szokuje swoimi wypowiedziami. Jaka jest wizja związku dla pięknej Małgorzaty?

Małgorzata Waremczuk jest menadżerką znanego prezentera i aktora. Obecnie, Strasburger zdobywa popularność dzięki udziałowi w programie „Lepiej późno niż wcale”, który emitowany jest na antenie Polsat. Wcześniej, zdobył serca fanek tworząc niespotykane role w największych polskich produkcjach. Jest także kultowym prowadzącym „Familiady”, która od dekad nie znika z ramówki TVP 2.

– Kiedy wydarzyły się drastyczne sytuacje, sytuacje przykre właśnie bardzo chciałam, żeby on nie był sam, bo ja wiem, co to znaczy wracać do pustego domu, kiedy nikt na ciebie nie czeka, kiedy masz wspomnienia, których nie chcesz mieć, kiedy wszystko jest bardzo gorące i wtedy myślałam o tym, co mam zrobić, żeby zająć mu czas – powiedziała dziennikarzom „Vivy” partnerka prezentera.

W rozmowie z dziennikarzami postanowiła także opowiedzieć, jak wygląda ich wspólne życie. Okazuje się, że kobietę bardzo bolą uwagi, które sugerują, że to Strasburger ją sponsoruje.

– Nie jestem utrzymanką. Wykonuję trzy czwarte pracy związanej z kontraktami Karola, promocją programów i wybieraniem ofert. Ludzie nie dopuszczają do siebie myśli, że można ułożyć sobie życie tak, a nie inaczej. Jestem tym zszokowana. Ciekawe, że nie ma kontrowersji, gdy to facet jest młodszy. Wówczas nie mówi się, że to sponsoring. Nie zamierzam nikomu tłumaczyć, dlaczego mam prawo kochać – powiedziała „Faktowi” menadżerka i partnerka Strasburgera.

W ocenie Małgorzaty samotność jest bardzo trudnym momentem w życiu każdego człowieka. To jej mężczyzna sprawił, że ona przestała się bać. Docenia dziś fakt, że jej partner jest niezwykle aktywny i nie przeszkadza jej różnica wieku.

– Jeżeli chcemy mieć wspólny cel to do niego dążymy – zauważa Małgorzata, sugerując, że jedyne, czego pragnie to zdrowie dla siebie i ukochanego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka Kaczyńskiej pokazała, jak żyje. Internauci zachwyceni!

– Chciałem powiedzieć, że sprawa wieku jest z jednej strony biologicznie traktowana przez ludzi tak w sposób wybiórczy, to znaczy: ktoś, kto ma określone lata kojarzy się ludziom z pewnym takim schematem jego całej pozycji życiowej do aktywności. Ludzie nie są wszyscy tacy sami – powiedział otwarcie Strasburger dziennikarzom „Vivy”.

Spekulacje na temat związku dwojga nie znikają z nagłówek gazet. Strasburger jest pewien, że dobrze zdecydował, wiążąc się z Małgorzatą.

W sierpniu Strasburger zdecydował się odwiedzić grób żony wraz z nową partnerką. Po śmierci jego żony – Ireny – długo nie mógł wyjść z żałoby. Pomogła mu właśnie piękna menadżerka. Na grobie zmarłej oboje złożyli kwiaty i jakiś czas stali w zadumie na cmentarzu.

Para zamieszkała wspólnie w 2017 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor Polsatu miał być pijany! NA WIZJI wdał się w bójkę
  2. Dramat światowej gwiazdy. Zginął robiąc to, co kochał
  3. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku, które są cudownymi partnerkami
  5. Legendarna gwiazda Klanu pokazała odważne zdjęcie! Nietypowe zachowanie

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?

ŹRÓDŁOviva.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl