Karol Strasburger pozostaje od lat jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Jak sugerują fani, prezenter może mieć jednak poważne problemy z dotychczasowym pracodawcą. Jego nowe zawodowe poczynania mogą bowiem nie być zgodne z polityką stacji.

Karol Strasburger jest znany polskiej widowni przede wszystkim jako prowadzący kultowego programu „Familiada”. Dziennikarz, który ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, związał swoje życie zawodowe z teleturniejem już w 1994 roku. Widzowie kojarzą go przede wszystkim z licznymi żartami, które już niejednokrotnie przechodziły do codziennego słownika.

Czy Karol Strasburger odejdzie z „Familiady”? Fani wstrząśnięci

Format jest więc emitowany już od 24 lat, a Strasburger niezmiennie cieszy się niesłabnącą popularnością. Fani nie zdziwili się więc, kiedy przedstawiciele telewizji Polsat zaprosili go do udziału w show podróżniczym „Lepiej późno niż wcale”. Nie wiadomo jednak, czy fakt ten nie ściągnie na gwiazdora dużych kłopotów.

Program miał swoją premierę 14 września 2018 roku. Prowadzący „Familiady” wybrał się w nim wraz z Rafałem Masnym, Krzysztofem Hanke, Władysławem Kozakiewiczem oraz Piotrem Polkiem do Azji. Widzowie mogli obserwować niecodzienne poczynania znanych celebrytów, które cieszyły się ogromną popularnością. Show okazało się bez wątpienia ogromnym hitem zarówno pod względem zaangażowania widzów, jak i samych wyników oglądalności.

Jacek Kurski nie daruje Karolowi Strasburgerowi udziału w show Polsatu?

Co zaskakujące, wielu internautów sugeruje otwarcie, że udział Karola Strasburgera w „Lepiej późno niż wcale” może skończyć się dla niego nie najlepiej. Trudno bowiem przewidzieć, jak Jacek Kurski oraz jego współpracownicy w Telewizji Polskiej zareagują na fakt, iż wieloletnia twarz stacji nawiązała współpracę z konkurencją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]

„Mam nadzieję, że pan Karol nie straci przez to Familiady. Bez niego ten program będzie bez sensu”; „Fajnie, że Strasburger pojawił się w Polsacie, ale co Familiadą?”; „TVP oddało swoją gwiazdę? Kurski nie będzie zadowolony” – to tylko niektóre z komentarzy zmartwionych fanów, które znaleźć można na najpopularniejszych portalach społecznościowych.

Sam Karol Strasburger nie skomentował jeszcze zaskakujących plotek dotyczących ewentualnego zakończenia współpracy z Telewizją Polską. Widzowie mają nadzieję, że doniesienia te nie okażą się prawdziwe, gdyż nie wyobrażają sobie, że po 24 latach ktoś inny mógłby przywitać ich w nowym odcinku „Familiady”. Sugerują także, iż zapewne ustalił udział w „Lepiej późno niż wcale” z szefostwem w TVP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal w Voice of Poland! Gwiazdor dostał szału, uczestnicy byli przerażeni
  2. Zabite foki symbolem minionych wakacji. Ona nadal je morduje, z uśmiechem na twarzy
  3. Gwiazdy hitowego serialu Polsatu spotkały się w sądzie. Burza w mediach
  4. Jaka fryzura na wesele z krótkich włosów? Masz wiele możliwości!
  5. Dziennikarka TVN ukrywa go przed światem. Jej tajemnica wreszcie ujawniona

Czy jesteś fanem Karola Strasburgera?

Loading ... Loading ...

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.