Żona Karola Strasburgera wyznała prawdę o swoim małżeństwie. Spotkała ją ogromna przykrość

Żona Karola Strasburgera wyznała prawdę o swoim małżeństwie. Spotkała ją ogromna przykrość Źródło: Facebook / Małgorzata Strasburger

Karol Strasburger poślubił Małgorzatę Weremczuk w sierpniu tego roku. Sporo młodsza od wybranka kobieta musiała przez długi czas mierzyć się niestety z hejtem, jaki wylewał się na nią z tego powodu w sieci. Niejednokrotnie spotykały ją ogromne przykrości ze strony internautów.

Karol Strasburger oraz jego żona Małgorzata wzięli ślub w sierpniu, a przed końcem 2019 roku zdążyli także zostać rodzicami. Para zna się od lat - wybranka prezentera długo była bowiem jego menadżerką oraz bliską przyjaciółką. Koleżeńska relacja z czasem przerodziła się więc nawet w miłość.

Karol Strasburger i jego małżonka byli krytykowani przez wielu internautów

Małgorzata Strasburger przyznała w rozmowie z Faktem, że niestety od dawna spotykała się z ogromną krytyką ze strony internautów. Zarzucano jej, że wcale nie kocha męża, a ich związek traktuje jak interes, czy inwestycję, co oczywiście nie było prawdą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Z hejtem spotykam się od początku, od kiedy jestem z Karolem, a nawet jeszcze wcześniej, od kiedy zaczynałam pracę jako menedżer - już 5 i pół roku temu nas ze sobą łączono, a ludzie bez refleksji "wylewali" na mnie swoje nieuzasadnione, obraźliwe często opinie. Ludzie lubią decydować za nas jak mamy żyć, choć sami nie tolerują krytyki - wyznała Strasburger.

Małgorzata Strasburger przeżyła przykre chwile

Dzisiaj grzeje: 1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. To oni mają najwyższe IQ
2. Najgorszy finał imprezy w polskim mieście. Nie żyje 39-latka, szybka akcja ratunkowa nie pomogła

Chociaż na początku krytyka dotykała żonę prezentera, dziś stara się nią nie przejmować. Najtrudniejsze chwile w tej kwestii zdecydowanie ma już za sobą.

- Hejt był i będzie, nie da rady z tym walczyć. Ja się tym już od dawna nie przejmuję, nie czytam i nie reaguję, bo w życiu kieruję się zasadą nieskupiania wokół siebie złych emocji - opowiedziała ukochana Karola Strasburgera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące, że nasza wątroba ma dosyć. Organ, który ma wpływ na cały organizm
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Różowy lateksowy motyl był tylko początkiem. Dopiero druga kreacja Maryli Rodowicz sprawia, że szczęki opadają
  4. Mama wysłała 16-latkę na mszę. W głowie się nie mieści, co robiła na mszy, najgorsze jednak przyszło potem
  5. Mama wyprowadziła się z domu bez malutkiej córki. Dopiero po 10 latach przypomniała sobie, że ją zostawiła

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News