Niestety, Karol Strasburger ma problem z córeczką. Wszystko wyszło na jaw

Niestety, Karol Strasburger ma problem z córeczką. Wszystko wyszło na jaw Źródło: Karol Strasburger/ instagram.com/ @karolstrasburger.official

Karol Strasburger w 2019 roku ożenił się z młodsza od siebie partnerką, Małgorzatą Weremczuk. W tym samym roku para powitała na świecie swoją córkę, Laurę. Dziewczynka jest pierwszym dzieckiem gwiazdora, choć aktor był wcześniej dwukrotnie żonaty, nie doczekał się potomka. Niedawno w szczerym wywiadzie Strasburger opowiedział o swoim późnym ojcostwie i problemach, jakie ma z córką.

Karol Strasburger został ojcem mając 72 lata. Laura przyszła na świat w 2019 roku i szybko stała się oczkiem w głowie swojego taty. Dopiero niedawno gwiazdor zdecydował się na szczere wyznanie i opowiedział o problemach z córką i swoim późnym ojcostwie.

Karol Strasburger został ojcem w 2019 roku, gwiazdor miał 72 lata

Aktor przyznał w jednym z wywiadów, że bardzo obawiał się tego, czy poradzi sobie w roli ojca. 72 lata to wiek, w którym niewielu mężczyzn decyduje się na dziecko. Laura to pierwsze dziecko gwiazdora, które jest owocem jego związku z dużo młodszą partnerką, a od 2019 roku żoną, Małgorzatą Weremczuk. Niedawno opowiedział o swoim późnym ojcostwie, według niego jest w idealnym wieku, by móc spokojnie zajmować się wychowaniem dziecka.

– Człowiek wiele rzeczy widzi dojrzalej, jest spokojniejszy, ma więcej czasu, żeby się dziecku przyglądać. Teraz mogę bez żalu poświęcić rolę, żeby być przy Laurze. Gdy kręciłem "Polskie drogi", nie było mnie w domu trzy lata. Dziś sobie tego nie wyobrażam. Najważniejsze więc, żeby było zdrowie, bo głowa jest na ojcostwo idealnie przygotowana – przekonuje Karol Strasburger.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Karol Strasburger chętnie opiekuje się córką, jest jednak rzecz, z którą zupełnie sobie nie radzi

Gwiazdor wyznał, że córeczka jest jego oczkiem w głowie i z wielką chęcią spędza z nią czas. W domu małżeństwa panuje podział obowiązków, a gwiazdor nie unika trudnych momentów rodzicielstwa. Kiedy trzeba przewija Laurę, usypia czy uspokaja. 

– Nie pomogę Małgosi w karmieniu dziecka piersią, ale jak trzeba Laurę przewinąć, to ją przewijam, jak płacze, to ją uspokajam. Nie muszę wołać żony, sam wiem, co robić – ujawnił aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Już pewne: zapadła decyzja ws. przywracania obostrzeń
2. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend
3. Kobieta otworzyła drzwi nieznajomemu, który chciał wręczyć jej kwiaty. Chwilę później zaczął się prawdziwy horror

Istnieje jednak rzecz, z którą aktor sobie nie radzi. W wywiadzie gwiazdor przyznał, że ma ogromne kłopoty podczas ubierania córki. Nie jest w stanie poradzić sobie z malutkimi ubraniami.

– Miewam problemy z ubraniem Laury. Trudno mi się wkłada te małe rączki w rękawy. Idzie mi wolno, jestem trochę nieporadny – wyznał gwiazdor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia
  2. Kamil Stoch przekazał informacje na temat zakończenia kariery. Skoczek nie pozostawił fanom złudzeń
  3. Parawany plażowe mogą zapobiegać zarażeniom. Włosi ustawią je ze specjalnego materiału
  4. Niepokojąca informacja dla seniorów. Są zagrożeni, mogą stracić wiele
  5. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  6. 90% gospodyń psuje mizerię przez 1 błąd. Wystarczy dodać sekretny składnik naszych babek, smak rozpieszcza podniebienie
  7. Lidl z kontrowersyjnymi zasadami, nie każdemu się spodobają. Kasjer może zadać pytanie przy kasie
  8. Zakochana Ewa Wachowicz nie posiada się ze szczęścia. Wiadomo, kim jest jej partner
  9. Przepyszna cukinia w jajku i bułce tartej posmakuje inaczej, gdy dodasz 1 niesamowitą przyprawę. Po prostu lato na talerzu

Źródło: WP

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News