Córeczka Karola Strasburgera ma zaledwie 4 miesiące. Gwiazdor zdecydował się na poruszające wyznanie w związku z koronawirusem

Córeczka Karola Strasburgera ma zaledwie 4 miesiące. Gwiazdor zdecydował się na poruszające wyznanie w związku z koronawirusem Źródło: wikipedia Fryta 73

Karol Strasburger ma córeczkę, która niedawno skończyła 4 miesiące. Dziś polski gwiazdor zdecydował się na poruszające wyznanie w związku z koronawirusem.

Karol Strasburger w związku z sytuacją, która ma miejsce w Polsce i na świecie zdecydował się na odważne wyznanie. Polski gwiazdor niedawno po raz pierwszy został ojcem i w poruszających słowach opowiedział o swojej 4-miesięcznej córeczce. 

Karol Strasburger pracuje dla swojej rodziny 

Karol Strasburger zaledwie cztery miesiące temu został ojcem, kiedy na świat przyszła jego pierwsza córka, Laura. W wywiadach polski gwiazdor wielokrotnie wspominał, jak wielkim szczęściem dla niego okazała się mała córeczka. Odkąd doczekał się dziecka, wiele czasu spędzał w pracy, by zarobić na utrzymanie swojej żony i nowo narodzonej córki. 

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Karol Strasburger zdecydował się na ważne wyznanie 

W obecnych czasach wiele osób związanych z show-biznesem zostało bez pracy. Ryzyko zarażenia się koronawirusem spowodowało, że Polacy zostali odizolowani, a artyści nie wykonują swojej pracy. W ostatniej rozmowie z gazetą "Fakt", Karol Strasburger podjął ten temat.

- Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W końcu mam dużo czasu dla dziecka. Laura dobrze się chowa, jest kochana, śliczna i sama radość wynika z tego, że mogę się nią zajmować - wyznał Karol Strasburger. 

Obecny brak zatrudnienia nie sprawia, że Karol Stasburger ubolewa nad swoim losem. Prezenter znany z "Familiady" podzielił się swoim sposobem na spędzenie czasu izolacji. Dodał, jak ważny w tym okresie jest sport i przebywanie na świeżym powietrzu. 

- Dziecko musi być na powietrzu. Trzeba dbać o swoje zdrowie. Do tej pory grałem w tenisa, ale korty są pozamykane, więc pozostają spacery, jazda na rowerze i ruch. Nie można zamknąć się przed telewizorem i objadać, bo to jest kolejna tragedia, która na nas spadnie - dodał.

Dzisiaj grzeje: 1. Błąd w informacjach Ministerstwa Zdrowia. Właśnie podano faktyczną liczbę zgonów spowodowanych koronawirusem w Polsce

2. Wszyscy się w niej kochali. Dziś ciężko uwierzyć, że to ona, operacje plastyczne zniszczyły jej twarz

Karol Strasburger postanowił wykorzystać okres izolacji, by spędzić ten czas ze swoją ukochaną córką. Polski gwiazdor ma w końcu czas, by patrzeć, jak jego dziecko się rozwija. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jakie maseczki są w stanie ochronić nas przed koronawirusem? Ekspert wyjaśnia
  2. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  3. Wielu Polaków wychowało się na jego twórczości. Niestety, choroba okazała się silniejsza, na dniach dziennikarz skończyłby 56 lat
  4. Zmagała się z bólami brzucha, nikt nie potrafił jej pomóc. W końcu prawda wyszła na jaw, skrywała sekret, który przeraził nawet lekarzy
  5. Doda wrzuciła do sieci film z intymnych chwil z mężem. Ostrzegamy, widok nie dla wszystkich
  6. Piecze się tylko 30 minut. Domowy chlebek z chrupiącą skórką, w środku miękki jak aksamit

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News