Karol Strasburger zdradza piorunującą prawdę na temat stanu swojej psychiki. Wszystko przez młodą żonę i dziecko?

Karol Strasburger zdradza piorunującą prawdę na temat stanu swojej psychiki. Wszystko przez młodą żonę i dziecko? Źródło: youtube.com/tvnpl

Karol Strasburger zdradził całą prawdę na temat swojej psychiki. Widzowie oglądający Dzień Dobry TVN nie spodziewali się takich słów z ust gwiazdy. Prowadzący "Familiadę" mocno się zmienił.

Karol Strasburger postanowił opowiedzieć o wszystkich blaskach i cieniach późnego ojcostwa. Padły ważne słowa, które wielu powinny dać do myślenia. Mocno zmienił się przy młodszej żonie.

Karol Strasburger w szczerej rozmowie wyznał, jak czuje się po narodzinach dziecka

Prowadzący "Familiadę" w listopadzie zeszłego roku został tatą małej Laury. Wiele osób zarzucało mu, że decydowanie się na ojcostwo w wieku 72 lat to czysta nierozsądność. Karol Strasburger postanowił więc przyjąć zaproszenie do Dzień Dobry TVN i opowiedzieć o emocjach związanych z późnym ojcostwem. 

- Nie chciałbym funkcjonować, jako osoba zamknięta w puszcze i ciągle młoda. To przecież jest nieprawda. Starzejemy się wszyscy. Natomiast, powiedziałbym, że młodość jest bardziej stanem umysłu. Jeżeli zdrowie w tym pomaga, nie przeszkadza, to wtedy wszystko jest OK. Myślę, że moja psychika i mój sposób postrzegania świata i życia, rzeczywiście jest teraz młodszy, niż jak miałem te dwadzieścia pięć, dwadzieścia sześć lat - mówił w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem.

"My tak samo przeżywamy, kochamy, wzruszamy się"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Karol Strasburger decydując się na dziecko wiedział, że "nikt nie jest wieczny". Jednak po przyjściu na świat Laury, a także przebywając z o wiele młodszą żoną, z optymizmem patrzy w przyszłość. Nie chce, aby oceniać go na podstawie wieku, ponieważ był świadomy na co się decyduje. W dalszej części rozmowy nie zgodził się z powszechnym obrazem i opinią odnośnie osób starszych oraz niesamowicie docenił swoją żonę.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia z ”Królowych życia” znowu zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
2. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar

- Każdy moment na życie, szczęście, jest dobry. Młodym ludziom wydaje się, że człowiek w wieku 70 lat jest jakimś niedołężnym starcem i jemu nic się nie należy, nie potrafi przeżywać tego, co według młodych należy tylko do nich. Otóż nie, tak nie jest. My tak samo przeżywamy, kochamy, wzruszamy się, czasami może nawet bardziej, bo mądrzej i dojrzalej. Te wzruszenia nam towarzyszą, ta radość i szczęście – to wszystko funkcjonuje. Ważne jest zdrowie. Jak ono jest, a potrafimy to szczęście zorganizować sami, a trzeba włożyć w to wysiłek, bo samo nie przychodzi, to wtedy jest super - mówił podekscytowany.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Studenci z Rzeszowa już wylądowali. Reakcja służb rozwścieczyła wiele osób
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Fatalne informacje z samego rana. Ogromny pożar w polskim mieście, wezwano 32 zastępy straży
  4. TVN przekazał oficjalne wiadomości, wirus z Wuhan dotarł do kolejnego kraju. Liczba ofiar rośnie w zastraszającym tempie
  5. Filip Chajzer pokazał swoją siostrę. Nikt nie wiedział, że jest taką pięknością, zapiera dech w piersiach

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News