Mało kto wie, co łączy Karola Strasburgera i Krzysztofa Ibisza. Wolą o tym nie mówić

Mało kto wie, co łączy Karola Strasburgera i Krzysztofa Ibisza. Wolą o tym nie mówić Źródło: Youtube.com tvnpl

Karol Strasburger od lat pracuje jako prezenter telewizyjny, zupełnie tak samo jak Krzysztof Ibisz. Panów łączy jednak coś jeszcze, o czym nieczęsto wspominają.

Karol Strasburger jest prowadzącym "Familiady" od 1994 roku. Krzysztof Ibisz w swojej karierze przewinął się przez plany wielu teleturniejów, głównie w czasie swojej pracy w stacji Polsat. Jednak te dwie postacie łączy jeszcze jedna rzecz, o której po latach obydwaj niechętnie wspominają.

Karol Strasburger prowadzi "Familiadę" w TVP 2 od 1994 roku

Popularny prezenter Telewizji Polskiej od wielu lat prowadzi jeden z ulubionych teleturniejów Polaków, a jego słynne już żarty co niedzielę rozśmieszają tysiące widzów przed ekranami telewizorów. Strasburger jest nie tylko prezenterem, ale przede wszystkim aktorem. Mężczyzna ukończył studia na Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.

Zadebiutował w 1970  roku rolą w serialu "Kolumbowie". W latach 70. zagrał sporo ról w filmach wschodnioniemieckich i czechosłowackich. Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę w warszawskim Teatrze Dramatycznym, którego dyrektorem w tym czasie był m.in. Gustaw Holoubek. Pracował tam do połowy lat 80., później zajął się prowadzeniem teleturnieju i niemal na stałe porzucił aktorstwo.

Karol Strasburger zaczynał jako aktor

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niewiele osób wie, że Krzysztof Ibisz również zaczynał od aktorstwa. Choć po latach obaj mężczyźni raczej nie opowiadają głośno o swoich pierwszych krokach na scenie, to obaj są po studiach na Państwowych Uczelniach Teatralnych. Prezenter Polsatu skończył wydział aktorski w Łodzi i zadebiutował jako aktor teatralny w roli Ryjka w sztuce "Sen nocy letniej" w stołecznym Teatrze Ochoty.  Od 1988 do 1993 roku był aktorem Teatru Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie. Aktualnie od czasu do czasu zdarza mu się wystąpić w epizodycznych rolach. Mężczyzna ma za sobą udział m.in. w "Pensjonacie pod różą" czy "Świecie według Kiepskich".

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne smsy, Ty też? Nie wolno go ignorować, oznacza ogromne niebezpieczeństwo
2. Nie żyje kultowa aktorka. Zagrała w ponad 100 filmach, zaczynała jako dziecko

Dziś obaj prezenterzy znani są głównie ze swojej pracy na małym ekranie, a o ich aktorskich początkach niewiele osób już pamięta. Niektórzy fani są w wielkim szoku, kiedy po latach okazuje się, że ich ulubieńcy występowali kiedyś na deskach teatru czy pojawiali się na wielkich ekranach kinowych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Sensacyjne doniesienia o polskich sześcioraczkach, za którymi szalał cały kraj. Przecieramy oczy ze zdumienia
  4. Lekarze ostrzegają przed wyjątkowo groźnym nowotworem. Zaczyna się od kaszlu i biegunki, niemal każdy ignoruje objawy
  5. Niewiele osób o tym wie. Porażające fakty, Anna Przybylska nie leży w grobie sama
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News