Karol Strasburger wyznał prawdę o swojej emeryturze. Smutne dla ojca i męża, kwota jest skandaliczna

Karol Strasburger wyznał prawdę o swojej emeryturze. Smutne dla ojca i męża, kwota jest skandaliczna Źródło: youtube

Karol Strasburger niedawno na świecie powitał swoją pierwszą córeczkę, dziś wyznaje, ile pieniędzy przysługuje mu z tytułu świadczeń emerytalnych. To niebywale smutne, jaka kwota będzie wypłacana.

Karol Strasburger, znany i lubiany prezenter popularnego teleturnieju "Familiada", który od wielu lat emitowany jest w TVP2, podzielił się kwotą swojej emerytury. Wyjawił także, co sądzi o tych skandalicznych pieniądzach. 

Karol Strasburger od lat pracuje w telewizji. Jaką emeryturę dostanie?

Praca w telewizji od lat sprawia, że Karol Strasburger może żyć na poziomie. Mężczyzna, który niedawno w wieku 72 lat został ojcem, wyznał, jaka kwota przysługuje mu z tytułu świadczeń emerytalnych. Występy w telewizji w roli prezentera programu, epizody w filmach czy reklamy dały mu zawrotne sumy pieniędzy, a jak będzie w przypadku emerytury. 

Okazuje się, że Karol Strasburger wcale nie jest zadowolony z kwoty, która będzie mu przyznawana. Znany aktor z telewizji polskiej wyznał, jakie ma zdanie na temat skandalicznych świadczeń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Karol Strasburger zdradził ile emerytury dostaje 

Karol Strasburger zdradził niedawno, jaka jest kwota świadczeń emerytalnych, które mu przysługują. Prezenter znany i lubiany z "Familiady" otrzymuje emeryturę w przedziale od 1000-2000 zł. Zajdzie się więc w przedziale, w którym znajduje się zdecydowana większość artystów. 

Emerytury są zbyt niskie, żeby normalnie funkcjonować, utrzymać dom, samochód. Wszystkie nasze zajęcia, które nie są etatowe, do emerytury się nie liczą: czyli filmy, koncerty czy występy rożnego typu. I nie dochodzą one do naszych zarobków, bo to są zarobki jednorazowe - wyznał Karol Strasburger. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niósł trumnę zamordowanej, 6-letniej córki. Niezwykła rzecz zaczęła się nad nią dziać

2. Pilny apel polskiej policji. Liczy się czas

 

Do emerytury Karol Strasburger może doliczyć teraz jeszcze 500 plus, które przysługuje mu z tytułu tego, że na świecie niedawno pojawiła się jego córeczka. Jednak emerytura w porównaniu z zarobkami, które wciąż otrzymuje, to kwota zaskakująco niewielka. I jak sam wyznał, nie wystarczająca na jego potrzeby. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Smutne doniesienia o królowej Elżbiecie II. Nagle odwołano wszystkie spotkania, jest naprawdę źle
  4. Lekarze ostrzegają, popularny olej ma drastyczny wpływ na zdrowie. Rujnuje metabolizm i powoduje choroby neurologiczne
  5. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News