Mało kto ma pojęcie, kim była pierwsza żona Strasburgera. Kiedyś wielu Polaków się w niej kochało

Mało kto ma pojęcie, kim była pierwsza żona Strasburgera. Kiedyś wielu Polaków się w niej kochało Źródło: Jakub Kaminski/East News

Karol Strasburger dał się poznać wszystkim Polakom, jako prowadzący popularnego teleturnieju "Familiada". Ostatnio w mediach znowu zrobiło się o nim głośno, gdy na świat przyszła jego córeczka. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że prowadzący związany był wcześniej z piękna polską aktorką.

Karol Strasburger coraz częściej dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego. Podejście prowadzącego zmieniło się, gdy na świecie pojawiło się jego dziecko. Prowadzący "Familiady" został ojcem w wieku 72 lat i całe życie wywróciło się do góry nogami. Dziś jest szczęśliwym tatą i mężem, co sprawia, że niewiele osób pamięta, z kim związany był wcześniej. 

Karol Strasburger był trzykrotnie żonaty

Karol Strasburger wziął ślub z młodszą partnerką, Małgorzatą Weremczuk 10 sierpnia 2019 roku. Niedługo później na świecie pojawiła się jego córeczka. Prowadzący w mediach często wypowiada się o tym, jak jego życie zmieniło się, gdy urodziła się Laura. Karol Strasburger zdradził niedawno nieoczekiwaną wiadomość na jej temat. 

W życiu prowadzącego były wcześniej dwie kobiety. W 1981 roku drugi raz stanął przed ołtarzem. Karol Strasburger poślubił wtedy Irenę Strasburger z domu Morcińczyk, z którą był do jej śmierci w 2013 roku. Para nie miała ze sobą żadnych dzieci. Przed spotkaniem Ireny, w jego życiu była jeszcze jedna partnerka, w której kochało się wielu Polaków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kim była pierwsza żona Karola Strasburgera?

Pierwszą żoną Karola Strasburgera była Barbara Burska. Polska aktorka zrobiła niesamowitą karierę po zagraniu w kultowym filmie "Miś". Jej twarz stała się rozpoznawalna w całym kraju, wielu mężczyzn podkochiwało się w niej, ale ostatecznie związała się ze Strasburgerem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent oficjalnie potwierdził, od jutra Polacy mogą dostać nawet 6000 zł od państwa. Nie każdemu się należą

2. Nie żyje 15-letni Kuba. Nastolatek stanął w obronie swojej koleżanki

Przed sławą, która pojawiła się po roli w "Misiu", Barbara Burska zagrała między innymi w filmie "Chłopi" i serialu "Daleko od szosy". W późniejszych latach zagrała także w serialach "07 zgłoś się" oraz "13 posterunek". Barbara Burska występowała także na deskach licznych teatrów na terenie całego kraju. Karol Strasburger i Barbara Burska szybko zakończyli swoje małżeństwo rozwodem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popisywał się na wakacjach przed dziewczyną, aż kelner przyniósł mu paragon na 700 zł. Upokarzające do granic możliwości
  2. Marcin Gortat pojawił się w TVP i powiedział o powiększeniu rodziny. Mówi o wymaganiach względem partnerki
  3. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu przekazali radosne wieści. Fani ślą gratulacje
  4. Stało się, IMGW wydało najwyższy stopień alarmu dla 2 województw. Żywioły uderzą z gigantyczną mocą
  5. 9-latka zostawiła na klatce schodowej bloku notatkę. Treść poraziła wszystkich mieszkańców, od razu zareagowali
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

źródło: Interia, Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News