Karol Strasburger podjął ważną decyzję w sprawie córki. Wielu Polaków będzie wściekłych na jego słowa

Karol Strasburger podjął ważną decyzję w sprawie córki. Wielu Polaków będzie wściekłych na jego słowa Źródło: instagram.com/karolstrasburger.official/

Karol Strasburger, uchodzący za jednego z najbardziej znanych prowadzących w polskim show biznesie, opowiada o planach wychowawczych swojej najmłodszej córki.

Karol Strasburger jest bardzo znaną postacią w polskich mediach. Jest to postać wielopokoleniowa. Swoją karierę aktorską rozpoczął na początku lat 70., a od 1994 roku jest prowadzącym programu "Familiada". W wieku 72 lat doczekał się dziecka z młodszą aż o 37 lat partnerką.

Karol Strasburger i jego kontrowersyjna decyzja

W całej tej sprawie najwięcej pytań budzi wiek Strasburgera. Wiek 72 lat to dobry okres na zostanie dziadkiem albo nawet pradziadkiem, nie ojcem.

- Skazał córkę na wychowanie bez ojca - pisze jedna z internautek.

- Uprawiam sport: biegam, gram w tenisa, jeżdżę na nartach. Ponadto regularnie chodzę na badania - odpowiada Karol, który broni swojej decyzji, tłumacząc, że nie liczy się liczba, a kondycja. 

Ojcostwo to piękny okres. Mężczyzna poświęca się, by zapewnić swoim dzieciom jak najlepszą przyszłość. Taką wolę również zadeklarował prowadzący "Familiady". Na łamach "Twojego Imperium" opowiedział o planach rodzicielskich, jakie poczynił wspólnie z małżonką. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko powinni wychowywać rodzice

Karol Strasburger pomimo ogromu obowiązków, głównie tych związanych z prowadzeniem programu "Familiada", ustalił wspólnie z żoną, że wspólnie wychowają córkę. Powiedział, że to oni sami powinni o nią dbać, przytulać ją, a nie wynająć kogoś, kto będzie to robił za pieniądze. Prowadzący jest przekonany o tym, że jacy rodzice, takie dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowite znalezisko w polskiej rzece. Wielu nie mogło uwierzyć, leżało na samym dnie

2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

Kontrowersyjna decyzja o tak późnym rodzicielstwie budzi ogrom emocji na różnych forach. Internauci są podzieleni - część chwali Strasburgera za wigor pomimo tak dojrzałego wieku, druga strona jest przeciwna podjętej decyzji i skazywaniu dziecka na wychowanie bez ojca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawyki wywołujące raka trzustki. Lepiej ich unikać
  2. Możesz uniknąć podwyżek opłat za śmieci. Musisz tylko zadbać o jedną rzecz
  3. Michał Szpak skomentował kariery Roksany Węgiel i Viki Gabor. Nikt nie spodziewał się tak mocnych słów, fanów zatkało
  4. Tragiczny wypadek, wszystko stanęło w płomieniach. Dwie osoby zginęły na miejscu
  5. Tata znalazł zwłoki syna w rowie pod domem. Tragiczne informacje z polskiego miasta

źródło: wirtualna polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News