Karol Strasburger ukrywa swoją małą córeczkę. Jeden z powodów jest bardzo smutny

Karol Strasburger ukrywa swoją małą córeczkę. Jeden z powodów jest bardzo smutny Źródło: Instagram.com karolstrasburger.official

Karol Strasburger jest bardzo dumny ze swojej córki Laury, jednak ukrywa dziewczynkę przed blaskiem dziennikarskich fleszy. Aktor wyznał smutną prawdę o tym, dlaczego nie pokazuje swojego dziecka w mediach.

Karol Strasburger poślubił o 36 lat młodszą Małgorzatę Weremczuk, a niedługo po ślubie para doczekała się córki, Laury. Dziewczynka przyszła na świat w 2019 roku, jednak aktor chroni ją przed mediami. Niedawno gwiazdor wyznał smutną prawdę o tym, dlaczego ukrywa swoje dziecko.

Karol Strasburger został tatą pod koniec 2019 roku

Córka Karola Strasburgera urodziła się pod koniec 2019 roku, a aktor nie ukrywał ogromnej radości z pojawienia się jej na świecie. Dziewczynka jest owocem jego małżeństwa z 36 lat młodszą partnerką, Małgorzatą Weremczuk i szybko stała się oczkiem w głowie swojego taty. Aktor i jego żona mają jednak surowe poglądy i zasady, dotyczące pokazywania swojej córki w mediach. 

– Dzieckiem chwalić się – przynajmniej do jakiegoś okresu, dopóki dziecko czegoś nie osiągnie, nie należy. To jest nasza wspólna myśl. Sam fakt, że jest naszą radością, ale nie radością publiczną. I pokazywanie dziecka bez jego woli i wiedzy, chwalenie się, że wygląda tak i tak, komuś się wydaje, że wygląda pięknie, a inni patrzą z politowaniem i zastanawiają się, co w tym takiego ładnego. Wydaje mi się, że to jest właściwie. [...] A chwalenie się i pokazywanie, jakie jest piękne i pięknie ubrane, to jest nasza osobista sprawa, dlatego nie chcemy się tym chwalić. Zostawiamy to innym - przekazał aktor w rozmowie w portalem Jastrząbpost.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Karol Strasburger ukrywa swoją córkę przed mediami

Aktor ma jednak jeszcze jeden wyjątkowo smutny powód, przez który nie chce chwalić się swoją pociechą. Gwiazdor chce uchronić dziecko przed opiniami hejterów, którzy potrafią bezmyślnie skrytykować wszystko, co zobaczą m.in. w sieci. Boi się także o prywatność dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1. Polskie matki z dnia na dzień stracą tysiące złotych. Nie da się ich odzyskać

2. Przy jego hitach bawiło się wiele pokoleń. Nie żyje legendarny piosenkarz

- My to mamy dla siebie, mamy swoją radość i ci, którzy są z nami widzą nasze dziecko. Ale to jest dla nas i naszych znajomych. Nie dla ludzi, którzy są ludźmi tzw. opinii publicznej. Ludzi, którzy będą dokładać swoje hejty, chamstwo. Ludzie są w tej chwili pozbawieni jakichkolwiek zasad i gadają co chcą, nie zastanawiają się nad tym, że mogą komuś sprawić przykrość, więc nie dajemy takiej szansy i możliwości. A poza tym mamy takie czasy, że pokazywanie dziecka wiąże się z różnymi dziwnymi rzeczami. Widzimy, ile mamy popaprańców psychicznych z różnymi odchyleniami, którzy porywają dzieci do jakiś scen erotycznych, seksualnych. To się w głowie nie mieści. Dziecko jest własnością rodziców, tajemnicą i osobistą sprawą - wyznał aktor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?
  2. Polacy masowo ruszyli do Biedronki. Już jest absolutnie kultowy hit, nikt się nie spodziewał, że będzie w ofercie
  3. Zapadła ostateczna decyzja ws. Andrzeja Dudy. Wszyscy byli w błędzie
  4. Właśnie odwołano śluby w trybie natychmiastowym. Niepokojąca sytuacja dla przyszłych nowożeńców na południu Polski
  5. Wszystko kilka dni po wyborach, nikt się nie spodziewał. Media przekazały wprawiające w osłupienie wieści o Jacku Kurskim
  6. Gwiazda ”M jak miłość” bez ubrań, opleciona wężem. Do sieci trafiły gorące zdjęcia

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News