Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona

Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona Źródło: youtube/ tvnpl/

Karol Strasburger zdecydował się na dość osobiste wyznanie, nawiązując do swojej zmarłej żony. Jego słowa rozrywają serce na kawałki tym bardziej, że wówczas w jego życiu była już obecna nowa partnerka.

Karol Strasburger przeżył niewyobrażalnie trudny czas, żegnając się ze swoją ukochaną, która w 2013 roku przegrała walkę z chorobą. Gwiazdor bardzo to przeżył, a pogrążony w żałobie na jakiś czas usunął się nieco w cień. Dopiero, gdy udało mu się poukładać w głowie pewne sprawy, postanowił publicznie odnieść się do całego koszmaru. 

Karol Strasburger o zmarłej żonie. Jego młodsza o 37 lat partnerka nie była zadowolona

Rok 2013 gospodarz "Familiady" zapamięta do końca życia, a w myślach będą mu z tego okresu niestety wracać jedynie przykre wspomnienia, bo to właśnie wtedy stracił ukochaną żonę Irenę, która stoczyła długą i nierówną walkę z chorobą. Nie było mu łatwo uporać się ze stratą tym bardziej, że w małżeństwie trwali przez 30 lat i nigdy nie dochodziło między nimi do większych zgrzytów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W 2018 roku udzielił wywiadu na łamach kolorowej prasy, gdzie postanowił wyjawić smutną prawdę o zmarłej małżonce i o tym, jak udało mu się poradzić z żałobą. Nie ukrywał, że choć bardzo za nią tęsknił wiedział, że przeszłość, szczególnie tę tragiczną, musi w końcu zostawić za sobą i żyć dalej. 

- Gdy tracimy kogoś bliskiego, pojawia się taki moment, że musimy powiedzieć sobie "weź się w garść". Nie jest to proste, bo w głowie kłębią się myśli, że to już koniec, nic nie ma sensu i nie da się rady tego udźwignąć. Powiedziałem sobie, że chciałbym ułożyć sobie jeszcze życie. Udało mi się - wyjawił w rozmowie z "Na Żywo". 

Rzeczywiście, Karol Strasburger nie musiał długo czekać, by w jego życiu pojawiła się nowa kobieta, młodsza o 37 lat Małgorzata Weremczuk, z którą nie tak dawno wziął ślub, a nawet doczekał się potomka. W czasie wywiadu z 2018 przyznał, że nie chciał nowej partnerki obarczać swoimi przykrymi doświadczeniami, dlatego nie mówił o zmarłej żonie, co nie do końca podobało się Małgorzacie, która zauroczona Karolem chciała poznać go jak najlepiej i trwać przy nim w lepszych i gorszych momentach. 

Najlepsze newsy dnia: 1. Miliony Polaków spożywają ją codziennie nie wiedząc o skutkach. Trucizna, która sieje spustoszenie w organizmie

2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

- Nie mógłbym Małgosi obarczać swoimi łzami, troskami, wspomnieniami... to byłoby bardzo nie w porządku - dodał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosta herbatka, która pomoże na ból gardła i zapalenie zatok. Każdy sobie poradzi z jej przygotowaniem
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Wszystko załatwiono po cichu, bez wiedzy emerytów. Specjalista zdradza, że emerytury Polaków będą zmniejszone
  4. Siedział w jednej celi z mordercą Pawła Adamowicza. Wyjawił dobijającą prawdę o Stefanie W.
  5. Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

Źródło: super express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News