Karol Strasburger ujawnił, co robi w nocy podczas kwarantanny. Młoda żona ma powody do dumy

Karol Strasburger ujawnił, co robi w nocy podczas kwarantanny. Młoda żona ma powody do dumy Źródło: YouTube tvnpl

Karol Strasburger zdecydował się opowiedzieć o tym, jak wygląda obecnie jego codzienność. W czasie kwarantanny zmuszony był odwołać wszystkie swoje zawodowe zobowiązania, więc grafik, który ustalony był z dużym wyprzedzeniem zmienił się całkowicie. Branża, w której pracuje Karol Strasburger należy do jednej z bardziej dotkniętych w wyniku epidemii.

Karol Strasburger kojarzony jest głównie ze swoje zamiłowania do suchych żartów. Stał się ich królem i jest to jego znak rozpoznawczy. Aktor, mimo tego że w tym roku skończy 73 lata, nie zwalnia tempa pracy, plany pokrzyżowała mu epidemia. 

Karol Strasburger zmuszony był zupełnie zmienić plany

Karol Strasburger miał grafik wypełniony całkowicie, termin gonił termin, jednak w związku z wybuchem epidemii koronawirusa terminarz przestał pękać w szwach. Wiele produkcji zostało zawieszonych już wcześniej w trosce o pracowników, którzy tworzyli popularne programy. Od niedawna odgórnie zakazano organizacji takich przedsięwzięć, więc aktorzy oraz prezenterzy stracili źródło dochodów.. Karol Strasburger nie należy do wyjątków w tej materii i także on usłyszał, że wszystkie produkcje zostają wstrzymane do odwołania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Chwilę wcześniej był we Włoszech

Karol Strasburger odwiedził Włochy krótko przed wybuchem epidemii. Znany jest ze swojego zamiłowania do tej części świata. Aktor niedawno powitał na świecie swoje dziecko, córkę Laurę i jak sam przyznaje, zostanie tatą to niesamowite uczucie. Przy okazji wywiadu zwierzył się na temat tego jak obecnie wyglądają jego dni.

- Przed walką z epidemią mój zawodowy grafik był napięty, rzadko bywałem w domu. Teraz w pełni mogę się cieszyć moją Małgonią i córką Laurą. Jest urocza, każdy dzień przynosi coś nowego - mówi zadowolony aktor. Podkreśla, że dziecko oraz opieka nad nim nie jest zadaniem tylko matki, oboje wstają do małej w nocy, a żona Karola Strasburgera może wreszcie korzystać z obecności męża w domu, ten zdecydowanie odciąża ją w codziennych obowiązkach. Mąż chętnie wyręcza w nocnych eskapadach młodą żonę, a ta może dzięki temu odpocząć.

Dzisiaj grzeje: 1. Już nie ma złudzeń. Łukasz Szumowski i szef KPRM zabrali głos w sprawie Wielkanocy

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Jest coś czego mu brakuje

Aktor w tym trudnym czasie cieszy się z czasu spędzanego wspólnie z rodziną, ponieważ wcześniej nie mógł spędzać go z nimi tak dużo, jakby tego chciał. Mimo wszystko przyznaje, że bardzo brakuje mu aktywności i chociaż ma szanse na odpoczynek i złapanie tchu to tęskni za tym, by wrócić do gry w tenisa. Nie chce spędzić kwarantanny przed telewizorem i poszukuje aktywności dla całej rodziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Ustalono przepisy ws. pogrzebów osób zmarłych na COVID-19. Dla rodzin mogą być wstrząsające
  4. Mężczyzna rozpaczał nad zniknięciem ciężarnej żony i dzieci. Niedługo potem policja w jego domu natrafiła na niewiarygodny szczegół
  5. Minister Szumowski wyznał gorzką prawdę o testach na koronawirusa. Jest inaczej, niż wszyscy myśleli
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News