Strasburger mocno o narodzinach córki. Tak skomentował widok porodu, że wszystkie kobiety będą wściekłe

Strasburger mocno o narodzinach córki. Tak skomentował widok porodu, że wszystkie kobiety będą wściekłe Źródło: Instagram/Karol Strasburger

Karol Strasburger opowiedział o narodzinach swojej córki. Świeżo upieczony tata skomentował widok porodu w wyjątkowo mocnych słowach. Kobiety zapewne będą zszokowane.

Karol Strasburger od kilku dni jest dumnym tatą. Mamą jego dziecka jest o 37 lat młodsza żona Małgorzata. Para chętnie dzieli się z mediami swoją miłością i pierwszymi chwilami rodzicielstwa. Tym razem głos zabrał prezenter "Familiady", jednak jego słowa na temat porodu wzbudziły ogromne kontrowersje. 

Karol Strasburger nie przejmuje się negatywnymi komentarzami

Odkąd media obiegła wiadomość, że Karol Strasburger spotyka się z kobietą o 37 lat młodszą od niego, rozpętała się prawdziwa burza. Wiele osób zarzucało parze, że zapewne nie łączy ich prawdziwe uczucie. Prowadzący program "Familiada" jednak nie przejmował się negatywnymi głosami, a relacja z jego partnerką trwa w najlepsze. Przed kilkoma dniami zostali rodzicami i chętnie opowiadają w mediach o swoim wielkim uczuciu.

Tata nie był obecny przy porodzie

Okazuje się, że 72-letni Karol Strasburger nie towarzyszył jednak swojej ukochanej przy porodzie, gdyż według niego, nie jest to atrakcyjny widok. 

- Nie byłem obecny przy porodzie i nie przecinałem pępowiny. Ja takich rzeczy nie uznaję, to nie jest atrakcyjny widok. Do niczego nikomu nie jest potrzebny. Za to obecnie jest zwyczaj, że ojciec tuż po narodzinach przyjmuje dziecko pierwszy i robi tzw. kangurowanie. I to miało miejsce - powiedział w rozmowie z Twoje Imperium Karol Strasburger. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słowa Karola Strasburgera, dotyczące porodu swojej żony, wzbudziły ogromne kontrowersje. Internauci zaczęli zarzucać prowadzącemu "Familiady", że nie wspierał kobiety w tym wyjątkowym momencie, a dodatkowo nazwał narodziny swojej córki nieatrakcyjnym widokiem. 

- Mega chamski komentarz, bo faceci uważają, że kobieta powinna podczas i po porodzie wyglądać jak Angelina Jolie na gali Oscarów - skomentował jeden z internautów. 

- Atrakcyjny może i nie, ale zupełnie naturalny i piękny, tylko nie każdy potrafi to docenić - dodała kolejna osoba.

Mimo nieobecności przy narodzinach dziecka, 72-letni tata stara się jednak pomagać swojej partnerce w opiece nad córką.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

- Ja ostatnio ciągle jestem w pracy. Nagrywam właśnie świąteczne odcinki "Familiady". Nagrania są od rana do nocy, nie mam więc jak pomóc Małgorzacie, chociaż zwykle to robię. (...) Będę przewijał dziecko. Jestem odpowiedzialnym ojcem, który z przyjemnością będzie robił wszystko, co trzeba. Chociaż karmić piersią, oczywiście, nie będę - dodał w rozmowie z Twoje Imperium Karol Strasburger.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News