Karol Paciorek: Żona youtubera jest piękna

Karol Paciorek: Żona youtubera jest piękna

Karol Paciorek żona: przez bardzo długi czas wybranka serca youtubera była tajemnicą nawet dla jego fanów. Jednak w końcu jego wielbiciele doczekali się i mogli zobaczyć ich wspólny występ w jednym z odcinków.

Karol Paciorek żona: wiele osób popularnych w internecie stara się bronić swojego życia prywatnego. Dlatego w Internecie znacznie łatwiej znaleźć zdjęcia rodzinne gwiazd i celebrytów niż większości youtuberów. Karol Paciorek w polskim Internecie na dobre zagościł dzięki duetowi o nazwie Lekkostronniczy, który w swoim czasie był prawdziwym hitem na Youtube. Niestety wszystko, co dobre kiedyś się kończy, ale nie oznacza to, że mężczyzna na zawsze zrezygnował z występowania przed kamerą.

Karol Paciorek żona

To właśnie na jednym z tych kanałów możemy znaleźć odcinek, w którym występuje Karol oraz jego żona Karolina. Para podczas wspólnego pikniku rozmawia na temat wina, a dokładniej prossecco. Dochodzi do krótkiej dyskusji, a następnie widzimy youtubera lecącego do Włoch. Karolina powraca dopiero pod koniec nagrania, kiedy wracają do romantycznych chwil i kończą wszystko długim pocałunkiem. Na profilu instagramowym Karola również można znaleźć zdjęcia wraz z żoną, ale jest ich bardzo mało. Zastanawia fakt, dlaczego youtuber tak rzadko chwali się swoją małżonką, ponieważ jest ona naprawdę piękną kobietą. Długie blond włosy, figura jak u modelki oraz zalotne spojrzenie to kobiece cechy, które potrafią zawrócić w głowie nie jednemu mężczyźnie. Tak się składa, że Karolina Paciorek ma je wszystkie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Bez wątpienia fani youtubera chcieliby widywać ja znacznie częściej. Najlepszym dowodem są liczne komentarze pod jego filmem, w których pełno jest próśb o wspólny występ małżonków. Jednak możliwe, że Karolinie nie śpieszno jest przed obiektyw kamery i woli pozostawać w dużej mierze anonimowa. Niestety popularność niesie ze sobą wiele rzeczy, które w normalnym życiu przynoszą więcej problemów i trudności niż przyjemności. Ciągłe nachodzenia ze strony fanów potrafią zabić każde spotkanie, a w wypadku romantycznego wieczoru we dwoje w dobrej restauracji byłoby jeszcze gorzej widziane. fot. instagram.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile mężów miała Kora? Nie wszystko wychodziło jej w życiu
  2. Karol Strasburger: Partnerka szokuje w wywiadzie!
  3. Ilu mężów miała Rozenek? Duże zaskoczenie
  4. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
  5. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News