Piękna matka ma duże dziecko. Nadal karmi je piersią

Piękna matka ma duże dziecko. Nadal karmi je piersią Źródło: Fot. Instagram

Karmienie piersią jest tematem niezwykle kontrowersyjnym. Część osób uważa, że powinno do niego dochodzić tylko w domach lub miejscach mało uczęszczanych, inni natomiast twierdzą, że jest to w pełni naturalne i nie powinno się od tego uciekać. Debata publiczna trwa, a jedna z matek zrobiła w tej sprawie coś niesamowitego.

Yakali Di Roma, jedna z młodych matek, należy do grupy osób, które reprezentują ten drugi pogląd. Jej zdaniem karmienie piersią było, jest i będzie obecne w naszym świecie już od bardzo dawna, dlatego nie ma sensu się z nim ukrywać. Kobieta wzbudza jednak swoim zachowaniem ogromny hejt. Niewykluczone, że jej czyny zostaną zapamiętane przez społeczeństwo naprawdę na długo. W jej zachowaniu nie byłoby nic dziwnego, są przecież osoby, które również karmią dzieci w naturalny sposób w ich najmłodszych latach. W przypadku kobiety jest jednak jeden problem.

Karmienie piersią - nietypowy przypadek

31-letnia Yakali twierdzi, że karmienie piersią jest w stu procentach normalne i nie zasługuje na potępianie. Problem jednak w tym, że syn kobiety, Hans, ma już niemal pięć lat! To najprawdopodobniej jeden najbardziej kontrowersyjnych przypadków w historii. Raz jeszcze warto podkreślić, że karmienie w ten sposób jest w pełni normalne, jednak tylko przez pierwsze kilka miesięcy życia. Mimo że niedawno urodził się młodszy brat Hansa, to kobieta nie ma zamiaru przerywać karmienia także starszego z rodzeństwa. Jest to sytuacja wyjątkowo nietypowa, a o przypadku Di Romy słyszało bardzo niewiele osób. - Karmienie piersią jest dla mnie wyjątkowe, stworzyło nierozerwalną więź, którą mogę dzielić z moimi dziećmi - mówi Yakali Di Romy.

Karmienie piersią - młoda matka przesadza

Kobieta prowadzi swój profil na Instagramie, na którym zamieszcza często informacje na temat swojego życia codziennego. Chętnie dzieli się na nim także opiniami na temat wychowania najmłodszych. Yakala twardo stoi przy swoim zdaniu i nie obawia się przed wejściem w polemikę z osobą, która się z nią nie zgadza. Co ważne, 5-letni Hans jest chory na autyzm. Jak twierdzi kobieta, karmienie piersią do dziś go uspokaja. Ma to być najważniejszy z powodów, dla których najstarszy z jej synów potrzebuje karmienia piersią.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ FILMEM Nie posiadamy informacji na temat stanu zdrowia młodszego z braci, jednak już teraz wiemy, że będzie on również mieć możliwość korzystania z karmienia w ten konkretny sposób tak długo, jak sam będzie tego potrzebował. Zdjęcia młodej matki wzbudzają spore kontrowersje na portalach społecznościowych. Niektórzy chwalą postawę pozwalającą na jak największe dobro, inni twierdzą, że przez tak żenujące zachowanie może im bardzo trudno poradzić sobie w przyszłości, gdy mamy zabraknie. Karmienie piersią Fot. Instagram Karmienie piersią Fot. InstagramNajlepsze newsy dnia:

  1. Hanka Bielicka. Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła największa jej tajemnica
  2. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  3. Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  4. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku”
  5. Chcesz przejść na dietę? Podajemy 10 zasad mądrego odchudzania
źródło: Popularne Następny artykuł