Kariera pogodynki TVP legnie w gruzach. Naga pokazała WSZYSTKO, szokujący film i zdjęcia w sieci

Kariera pogodynki TVP legnie w gruzach. Naga pokazała WSZYSTKO, szokujący film i zdjęcia w sieci

Wielu uważa ją za największą piękność w polskiej telewizji. Kontrowersyjny film, który zamieściła w sieci może, jednak położyć kres jej karierze pogodynki w TVP. Szokujący film z jej udziałem nie podoba się znacznej części widzów!

Dziś każdy chce się dowiedzieć, kim jest piękna prezenterka pogody z jednego z regionalnych oddziałów Telewizji Polskiej. Niestety nie z powodu jej wiedzy o pogodzie ani talentowi dziennikarskiemu, a czemuś, co z pewnością nie spodoba się kierownictwu stacji. Była Miss Dolnego Śląska w 2015, a dziś czaruje telewidzów swoimi wdziękami. Rozalia Roszyk ma zaledwie 21-lat, a kariera w showbiznesie stoi przed nią otworem. Może się jednak okazać, że Jacek Kurski jej to utrudni! Szokujący film z jej udziałem, do którego "dokopali się" internauci zmieni postrzeganie dziewczyny nie tylko w oczach pracodawców, ale przede wszystkim widzów, których lwia część nie jest przyzwyczajona do odważnej prezentacji kobiecych wdzięków. Do sieci trafiła jej zupełnie naga sesja, na której odważnie prezentuje wszystkie swoje wdzięki. To jednak nie wszystko. Dotarliśmy też do filmu, na którym tańczy i wypina pupę w stronę kamery. Kariera pogodynki TVP legnie w gruzach Pośladki, piersi i długie nogi, jednym słowem ciało, to jest właśnie wizytówka Roszyk, która jest całkowicie świadoma swojego seksapilu. Nie umknęło to także uwadze młodego wykonawcy rapu, który zaprosił ją do występu w swoim teledysku. Dla nieobeznanych w hip-hopowych trendów niemal każda atrakcyjna kobieta występująca w klipach nie w roli wykonawcy skupia się na prezentacji tego, co z jasnych przyczyn przykuwa uwagę. Tak też zrobiła Roszyk, czy wywołała niemałe kontrowersje. Instagramowe konto Rozalii obfituje w gorące zdjęcia i filmy, a jeden z nich jest wyjątkowo wyzywający. To właśnie nagranie z planu teledysku może spowodować jej rychły koniec w TVP3 Katowice. Czy polska Yanet Garcia ma szansę na przekonanie włodarzy państwowego nadawcy do swojej wartości na wizji?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fani oniemieli. Córka Wodeckiego szokuje w najnowszym wywiadzie: Ojciec był…
  2. Polsat poniżył Tadlę w „Tańcu z Gwiazdami”, OBRZYDLIWE pytanie. Rozpłakała się
  3. Michał Wiśniewski błaga o pomoc! Los go nie oszczędza

@xmerghani @brevko_art ? czo to będzie ???

Post udostępniony przez R O Z A L I A ? (@rozaliiaaa)

"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> źródło: fakt.pl Następny artykuł